iPhone 11 7500 liraya alınır mı?

Telefonda taksitler kalktı diye biliyorum.

Faturana yansıtıp o şekilde alabiliyordun sanırım.

İnternetten o olmuyor işte.
Dikkatli bir kullanımla çok rahat bir şekilde 2025-2026 senesine kadar seni götürebilecek bir telefon iPhone 11. Fakat sırf havası var falan diye gereksiz masraf yapmaktan kaçın. Bütçene göre değerlendirme yap. A52 de kötü bir telefon değil.

Ben de bunu düşünüyorum fakat sadece havası için almıyorum yazılım, kamera farkı vb. var.

Hem de zamanın da neredeyse o zamana göre A52 tadın da bir telefon aldım ve 5 kere ekrana mürekkep gibi bir şey sıçradı 5 kere değiştirdim.

Bana iPhone 11 ileride 2. el satış anlamın da fazla bir miktar fiyat sunuyor beni de fazlasıyla idare eder.

Önceden J7 Pro kullanıyordum ve 2 senedir telefonum yok telefonun parasını babam ödeyecek durumumuz orta durum da.

Ben de artık Android kullanmak istemiyorum yaşım 16, ileride kamera vb. benim için çok önemli tabii ne kadar telefon olsa da IPhone'nun o havasını da düşünmüyor değilim.

A52 düşünüyordum ancak bir alayım tam alayım hesabı düşünmeye başladım 2025'e kadar yazılım desteği sunulacak iPhone 11'e ve bu benim için yeterli bir süre.

Size alınır mı?

Beyaz rengini alıp siyah kapla beraber kullanacağım kamera ve video FPS kalitesi benim için önemli.
7500 liraya iPhone 11 alınmaz. 7800 liraya iPhone 12 Mini alınır o paraya.

Hocam, benim arkadaşım daha önceden iPhone 5S kullanıyordu. Sonradan Android'e geçince birkaç yıl sıkıntı yaşadı. Geçenlerde bu cihazı aldı ve şunu söyleyebilirim ki bu telefon gerçekten alınır. Ciddi ciddi mükemmel bir cihaz. Ancak daha ucuza bulmak daha iyi olacaktır...

Hocam, benim arkadaşım daha önceden iPhone 5S kullanıyordu. Sonradan Android'e geçince birkaç yıl sıkıntı yaşadı. Geçenlerde bu cihazı aldı ve şunu söyleyebilirim ki bu telefon gerçekten alınır. Ciddi ciddi mükemmel bir cihaz. Ancak daha ucuza bulmak daha iyi olacaktır...

Teşekkürler hocam alacağım.

Teşekkürler hocam alacağım.
Rica ederim hocam, hayırlı olsun. Ancak şöyle bir durum daha var, bilmek gerekiyor: Arkadaşım telefonu ilk açtığında ve kullanmaya başladığında telefonun aşırı ısındığını söyledi. Sebebin, cihazın ilk açıklanması olduğunu düşündüğünü de söyledi. İleriki zamanlarda kullanmaya devam ettiğinde cihazda fazla ısınma yaşanmadı. Telefonu "normal" bir şekilde şarj ediyordu, hızlı şarj ile değil. Fakat, hızlı şarjı aldıktan sonra telefonda yine ısınmaların meydana geldiğini ancak telefonun ciddi anlamda çok hızlı şarj olduğunu söyledi. Gündelik kullanımda vs. böyle bir şey yaşamazsınız ancak telefon çok yoğun bir şekilde kullanılırsa ısınmalar meydana geliyor. En azından arkadaşımın ürününde böyle bir durum söz konusu...

Rica ederim hocam, hayırlı olsun. Ancak şöyle bir durum daha var, bilmek gerekiyor: Arkadaşım telefonu ilk açtığında ve kullanmaya başladığında telefonun aşırı ısındığını söyledi. Sebebin, cihazın ilk açıklanması olduğunu düşündüğünü de söyledi. İleriki zamanlarda kullanmaya devam ettiğinde cihazda fazla ısınma yaşanmadı. Telefonu "normal" bir şekilde şarj ediyordu, hızlı şarj ile değil. Fakat, hızlı şarjı aldıktan sonra telefonda yine ısınmaların meydana geldiğini ancak telefonun ciddi anlamda çok hızlı şarj olduğunu söyledi. Gündelik kullanımda vs. böyle bir şey yaşamazsınız ancak telefon çok yoğun bir şekilde kullanılırsa ısınmalar meydana geliyor. En azından arkadaşımın ürününde böyle bir durum söz konusu...

Belki ona denk gelmiş bir şeydir aşırı ısınmadıkça normal bir şey zaten.

Eğer 7500 lira verip telefonun bir S3 mini kadar ısındığını görürsem acayip olur :D

Geri
Yukarı