15.6'' Notebook Soğutucu Önerisi

Cenk Karasol

Kilopat
Daha fazla  
ASUS X550VX modeli i7 7700HQ işlemcili bilgisayarım var. 1 hafta önce termal macun yenilemesi yaptım ve vakumlu soğutucu aldım değerler gayet tatmin edici GPU 65 73 arası, CPU 68 78 arası değişiyor. Ayrıca OC yapıyorum bunlar OC'li değerleri fakat bir soğutucu daha almak istiyorum. Bilgisayarın alt tarafina fiyat önemli değil gerçekten kullandığınız veya işe yarayacak sağlam RPM'li soğutucu fikirlerinizi bekliyorum. Bilgisayar alt taraf görünümü resimdeki gibidir. Bunu da göz önüne alarak değerlendirirseniz sevinirim.

ss11.jpg

INCA INC-611 GMS ARRAX GAMING NOTEBOOK SOĞUTUCU 5X FAN , 6 KADEMELİ ,2X USB - Vatan Bilgisayar

2200 RPM'li gayet güçlü bir soğutucu gözüküyor bunu almayı düşünüyorum.Kullanan var mı arkadaşlar önerir misiniz ?
Fanlarının yeri gayet güzel zaten önerdiğim modelin başka markası ama RPM'si yüksek. Yüksek RPM olması herhalde 2200 RPM olarak çalışacağı anlamına gelmiyordur herhalde. 2200 RPM'ye kadar çalışır. Bildiğim kadarıyla RPM çoğaldıkça çıkardığı ses artıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı