15 Ocak 2023 Konda seçim anketi sonuçları açıklandı

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her Allah'ın günü millet ittifakından birisi çıkıp ayrı bir saçmalık yumurtlarsa olacağı budur tabii ki, vallahi şahsen benim hiçbir umudum kalmadı, bir daha kazansınlar ve ülke tam olarak felaketi yaşasın. Bunlara oy verenler kuru ekmeğe muhtaç kalmadan akıllanmayacak çünkü, ulan bu kadar şeyden sonra hala %40 oy alıyorlar, bundan daha büyük bir rezillik olabilir mi, zaten seçim sonrası bu kkm saçmalığı, EYT, asgari ücret zammı gibi popülist kararların ekonomik neticelerini hep beraber göreceğiz. Şu anda bu zamları finanse etmek için deli gibi para basılıyor, tabii ki bunun bir sonucu olacak. O altılı masa toplantılarında, nasıl saçma sapan açıklamalar yapalım da seçimi kaybedelim diye konuşuyorlar galiba!

1. HDP ile masaya oturmadı. Kürt seçmen bizimle aynı sebepten(insan gibi yaşamak) KK'ye oy vereceği için HDP aday çıkarmıyor.
2. Selo ve Kavala konusunda mahkeme kararını uygulayacağım diyor. Ve bütün mahkelemer ikisi için beraat kararı verdi zorla içeride tutuluyor.
3. Çok merak ediyorum maaş mı alıyorsunuz yoksa o %40'lık seçmen gibi aklınızı kullanmakta sorunlar mi yaşıyorsunuz?

4. Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle serbest bırakılan Hizbullahçılar hakkında ne düşünüyorsun? Çözüm sürecinden de konuşabiliriz istersen.

Arkadaşın tek mesajı var o da bu konu. Nisan ayında üye olmuş. Güzel siyasi konu bulamadığından bu güne kadar beklemiş herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu izleyin bi hocam. @Aytemiz

HDP ile senin savunduğun partide görüştü. Bunada bir yorumun var mı? Hizbullah terör örgütü ile kol kola gezenleri savunmak için şu saçma yorumu yapmak akıl tutulmasından başka bir şey değil. Bu akşam Allah'ın izniyle “patates soğan güle güle erdoğan” diyeceğiz. Emin ol AKP siyasetten silindiğinde bu ülkeye güneş doğacak.

2018'de sonuçları %99 doğruluk ile bilen ORC daha iyi.
Bu da 12 Mayıs da yapılan anket sonucu.

2018'de sonuçları %99 doğruluk ile bilen ORC daha iyi.
Bu da 12 Mayıs da yapılan anket sonucu.
Allah'ım nasip etsin

Reis alacak, akşam yine yazarım. Çevremde ben hariç herkes reisçi, tek kaldım.😀

Geri
Yukarı