15 Ocak 2023 Konda seçim anketi sonuçları açıklandı

1 = Algı yönetimini seçkin Yahudi ailelerinin yaptığı soylenirdi eskiden. Hâlâ öyle mi bilmiyorum.

İngiltere'nin kraliyet armasından, Birleşik devletlerin mühründen, İsviçre ekolünden Alman Germen ekolünden, günümüzde tüketilen sigaralardaki amblemlerden sayılamayacak kadar çok çok-uluslu ve küresel teşebbüsler sermaye grupları üzerinden oldukça düşük algılı toplum mühendisliği elbette yapılmaktadır ama, neticeye gelecek olursa gerçeğin özetini şöyle açıklamak daha doğru olur.

Yeni Babil Süleyman mabedini yıktığından beridir, Yurtlarından olan İbraniler en eski çağlardan beridir hep lonca / lobi gruplar halinde toplaştılar. Persler Yeni Babil'e son verdiğinden beridir de yurtlarına dönmekte serbestiler ama dönmediler onun yerine kaldıkları yerden devam etmek istediler, yurtlarında olanlar ve dönenlerde onları yoldan sapmakla mimlediler.

Bin beş yüzlere değinde durum böyle devam ederken, Gerek kilise inşaatlarında gerekse de mimarlıkta mahir olmalarından mütevellit Avrupa'da her Kral, Her derebeylik loncalar kurmalarına müsaade etti.

Loncalar serbestti ve lonca örgütlerine kimse karışmıyordu, Kilise inşaatları yapıyorlardı duvarcıydılar , İşte Masonluk yani Masonary / Duvarcılık buradan gelmektedir.

Bin altı yüz bin yedi yüzlere doğru gelindiğinde ilerlendiğinde Portekiz ve İspanya'da ortalık karıştı. Bankacılık atılımları, Ticarette mahir olmaları her ne kadar damgalansalar toplumdan ayrı tutulsalar da ekonomik politik gücü ele geçirdiler. Nihayetinde Portekiz'de ve İspanya'da çıkan kıvılcım her yeri sardı ve Yahudiler dönemin Osmanlı devletine de göç ettiler.

Tabi bu dönemde Magna Carta bizdeki karşılığı Senet-i İttifak'ın ilerleyişiyle artan milliyetçilik ve ulusalcılık hareketleri neticesinde ..

İşbu localara ve kapalı gruplara yani inisiyelere işbu inisiyasyona rağbet arttı. Çünkü bu locaların serbestliği vardı ve kimse karışmıyordu. Dolayısıyla da isyancıların devrimcilerin ulusalcıların milliyetçilerin aydınların her kesimden kiliseye karşı olan misyonerliğin ve misyonerlerin sığınacakları liman kapı oldu.

Osmanlı devletinde de durum böyleydi ve Mason localarına serbestlik vardı.

Mason locaları oldukça sert inisiyelerdi. Katı ritüelleri ve tekrarları vardı bunlar da Kabala gibi öğretiler üzerine kuruluydu.

Bir mason locasına girebilmek için, İlla Yahudi olmak da gerekmiyordu Hristiyan Müslüman olabilirdi çünkü bu dinlerde İbrahimi idi.

Toplumca tanınmak meslekte mahir olmak yeterliydi, İşbu süreçlerde oldukça güçlenen ve zenginleşen siyasi iktisadi askeri güç edinen ve bankacılık ağıyla iyice büyümüş olan Mason grupları, Amerikan İç savaşında Kuzeylilere el attılar.

Amerikan Bankacılığı Merkez Bankası FED ve dönemin iç savaşında bankacılık ve meslek grupları altında şekillenen Amerika'da zaten hep bu sembolleri öğretileri görmeniz şahit olmanız bu yüzdendir.

Doların üzerindeki NOVOS ORDO SECLORUM , Piramit dama taşları hep bunlar KABALA benzeri mason pratiklerindendir.

İllimünati Fransız milliyetçiliğinde Fransız devrimine doğru açığa çıkmış çok daha şiddetli bir lonca loca olmakla birlikte aynı dönemde zaten silinip gitmiş bir grup olmakla birlikte , Yeni dünyanın Amerika Birleşik Devletlerinin temellerinin masonlarca atılması Yeni dünya düzenine yani işbu loncaların düzenine atıftır.

Günümüz küresel ekonomisindeki çok uluslu şirketler bankalar yardım kuruluşları IMF sayamayacağınız kadar fazla işbu unsurlar günümüzde küreselciler olarak adlandırılırlar.

İşte Mason loncaları localar Yahudi cemaatler işbu küreselciler olmakla birlikte, pratikte bir mason ya da bu sistemdeki çarklıdaki herhangi biri olmak için illa YAHUDİ İBRANİ olmanıza gerek yoktur, Müslüman ya da Hristiyan da olabilirsiniz.

Günümüzde Küreselciler ile Ulusalcılar bir çatışma halindedirler, Kaynakların paylaşımı hususunda ülkemizde de bu yaşanmaktadır.

İşte günümüzde yapılan algı çalışmaları, toplum mühendisliği, sosyal kimlikleme, terör yönetimleri..

küreselciler tarafından yapılmaktadır, Ulusalcılara örnek vermek gerekirse Türkiye Cumhuriyeti Atatürk,Heyet-i Temsiliye gibi örnek gösterilebilir.

Örneğin Rusya ve Ukrayna savaşının, Ukrayna tarafları küreselcilerdir, Rusya ulusalcılık tarafını sembolize eder.

Günümüz popüler kültürün oldukça ilkel terbiyelerinin KABALA hatlarını taşıma nedeni de budur, çünkü her ne kadar kabul etsenizde etmeseniz de Müslümanlıkta bir yahudilik mezhebidir Hristiyanlıkta.

Temelde işbu küreselci sistemi şöyle özetleyebiliriz: Sümer pratiği din-i budunsal teşkilat İBRANİLİK Mezopotamya Ortadoğu din devlet geleneği aslında küreselciler yerleşikçiler diye tabir ettiğimiz Köylülerdir, HASSUNA ve HALAF köy kültüründen.

Temelde işbu ulusalcı sistemi şöyle özetleyebiliriz: Avcı toplayıcı nomadik göçebe Kağanlık ve Hanlık geleneği, konar göçerler..

Günümüzdeki küreselci ulusalcı çatışmasının, aslında daha insanlık emeklemeye dahi başlamamışken köy kültürlerinde, avcı toplayıcılarla olan mücadelesidir diyebiliriz.

Köy kültürü Mezopotamya ortadoğu din devlet geleneğini imgelemektedir, Avcı toplayıcı kültürü de ANDRONOVA sonrası şekillenen hint kültüründe konar göçer nomad Avrasya orta asya kağanlık hanlık imgelemektedir.

Roma'da demokrasi ortada yokken Avrasya'da Asya'da vardı tabi, Kağanlık hanlık toy gelenekleri yasama yürütme yargı oy kullanmak bunların hepsi tekabülde batıya konar göçerler aracılığıyla geçmiştir arkadaşlar.

Sümerler bile Obeydlilerin kölesi olmadan önce, konar göçerdiler.
Bu anlatım çok daha açıklayıcı olmuş. Attığınız görseller anlam kazandı teşekkürler.

öncelikle şu kısa kesiti izlemek durumundasınız, saniyesini dakikasını ayarladım.

Not: Enver'in basmacı özbekler ile yıktığı alaş orada devleti ile Türkiye'nin cumhuriyet kadroları aynıydı, işbu hengamede alaş orada silindi Türkiye cumhuriyeti başardı.

Alaş Uranı dinleyelim, görelim.

Kazak Mustafa Çokay'ın Türkiye'deki gençlere seslenişini dinleyelim.

İnsanlar endişe içindeyken, aydan bile medet umuyor saf halkım.
... alaş'a doğru yol gösterendir.
Nogaylı zamanı güneş battı deyip, kazaklar için şafak söktü diye.

1685298198273.png

Sevgili arkadaşım, işbunlar tesadüfi şeyler değillerdir, memaliği maliği soy yıldızı her şeyi anlattım ben sana vakti zamanında.

Ayın, yeri budur balzamik ay hadidesi örneğin. Uzun uzadıya şimdi anlatmak istemiyorum.

Özetle, sosyokültürel sosyo-demografik demografik psikolojik nörolojik zoolojik bütünüyle metodolojik nesnel anlattım her şeyi sende biliyorsun.
Bak sana anlattığım şeylerin hepsi birer birer her iki seçimde de tokat gibi şaaaak apaçık tartışmasız gözlemledin.
Ve şimdi bak yine, maraş'ta seçmen eğilimi nedir gör?

1685298411519.png

1685298506413.png

Bu anlatım çok daha açıklayıcı olmuş. Attığınız görseller anlam kazandı teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CHP örgütü tarafından beyin yıkama işlemleri başarılı ilerliyor maalesef.
Ancak hala zeki insanlarımız da var.
1685320444178.png

52.16'lık bir kesim.

öncelikle şu kısa kesiti izlemek durumundasınız, saniyesini dakikasını ayarladım.

Not : Enver'in Basmacı Özbekler ile yıktığı Alaş orda devleti ile Türkiye'nin cumhuriyet kadroları aynıydı, İşbu hengamede Alaş orda silindi Türkiye Cumhuriyeti başardı.

Alaş Uranı dinleyelim, görelim.

Kazak Mustafa Çokay'ın Türkiye'deki gençlere seslenişini dinleyelim.

İnsanlar endişe içindeyken, aydan bile medet umuyor saf halkım.
... ... Alaş'a doğru yol gösterendir.

Nogaylı zamanı güneş battı deyip,Kazaklar için şafak söktü diye.

1685298198273.png
Sevgili arkadaşım, işbunlar tesadüfi şeyler değillerdir, Memaliği maliği soy yıldızı her şeyi anlattım ben sana vakti zamanında.

Ayın, yeri budur balzamik ay hadidesi örneğin.Uzun uzadıya şimdi anlatmak istemiyorum.
Hocam Alaş Orda Devleti, Kazak ve Kırgız'lar ve Özbek'ler ile ilgili bu mevzuyla ilgili ayrı konu açar mısınız? Birkaç sorum var şimdi burdaki konuya yazmayayım, ban yeriz😄 Asıl konuyla alakasız mesajlar yasak forumda.

O mevzunun TBMM'de Ali Şükrü Bey'in öldürülmesi, ikinci grup ittihatçılar ve saltanatçılar İttihatçı ajanlardan Gürcü, Sakarya meydan muharebesi, TBMM yeniden toplanıp düzenli ordu kurulması, falan tüm bunlarla ilişiği var ki, Garibim Türkiye'ye destek almak için gelen şimdi adını unuttum Alaş orada temsilcisi de işbu Gürcü ve onun grubu tarafından öldürülmüş hatta garibim zat-ı muhteremin eşi bde u ittihatçı ajan gürcü tarafından zorla alıkoyulmuş ve kapama diye tecavüzler edilip öldürülmüştür falan.

Tabii bu mevzuların en büyük tali hasarı da, Topal Osman'dır. Hani Milis Yarbay Topal Osman.

Hocam Alaş orada Devleti, Kazak ve Kırgız'lar ve Özbek'ler ile ilgili bu mevzuyla ilgili ayrı konu açar mısınız? Birkaç sorum var şimdi buradaki konuya yazmayayım, ban yeriz😄 Asıl konuyla alakasız mesajlar yasak forumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
O mevzunun TBMM'de Ali Şükrü Bey'in öldürülmesi, ikinci grup ittihatçılar ve saltanatçılar İttihatçı ajanlardan Gürcü, Sakarya meydan muharebesi, TBMM yeniden toplanıp düzenli ordu kurulması, falan tüm bunlarla ilişiği var ki, Garibim Türkiye'ye destek almak için gelen şimdi adını unuttum Alaş orada temsilcisi de işbu Gürcü ve onun grubu tarafından öldürülmüş hatta garibim zat-ı muhteremin eşi bde u ittihatçı ajan gürcü tarafından zorla alıkoyulmuş ve kapama diye tecavüzler edilip öldürülmüştür falan.

Tabii bu mevzuların en büyük tali hasarı da, Topal Osman'dır. Hani Milis Yarbay Topal Osman.
Bu mevzularla ilgili konu açar mısınız🙂?

Technopat müsaade etmez.

@just chillin

Bak yazdığım şu mesajdaki algı, eğer ben bunlara vakıf olursam algım atıyorum o gülümse anne şarkısındaki gibi oluyor.

Eğer vakıf değil de her iki taraftan gruptan cahil gençsem o zaman da işte LEŞ şöyle bak şimdi nasıl da vuruyoruz o yeh gibi insandan çıkmış mahlukat oluyorum.

İşte asimilasyon böyle oluyor, Nasıl Tarikat cemaat Arap yapıyorsa , LGBT HAYVANSEVERLER popüler kültür de amerikalı yapıyor.

Ama sen gerçekte arap olmadığın için yada amerikalı olmadığın için , onların sadece koyunu keçisi sürüsü küçükbaşı oluyorsun.

Kavm-i Necipten tutta Reaya , Reaya zaten koyun sürüsüydü, Yani Silsile-i saadatçılar çoban gerisi koyun güdülecek, İsa'sı da aynı zattı zuttu da.

Pratik hep aynı bu da küreselci pratiği değişmez yani.

Bu çok eski bir taktiktir, Bakınız Karahanlılar dönemi ve Farslılarla Arapların sağlam taktikleri.

Türkler nasıl müslüman olmuştur, Gerçeği başkadır milletin hayali dünyası başkadır.

Bu mevzularla ilgili konu açar mısınız🙂?

Son düzenleme:
Technopat moderatörlerinin zihniyetine ideolojisine aykırı unsur barındıran herhangi bir ileti sana bahsettiğim bu tetiklenme ve davranışsal eylemsel bozukluk hadidesini doğurduğu için olmuyor.

Technopat moderatörlerinin zihniyetine uygun yalanlar yazarsam orası ayrı.

Tarihsel konulara izin veriliyor. Hatta tarihle ilgili, bloglarda ayrı bölüm var. Arada oraya da bakıyorum. Güzel yazılar oluyor. O bölüme yazarsanız okurum hocam yazınızı.

Technopat moderatörlerinin zihniyetine ideolojisine aykırı unsur barındıran herhangi bir ileti sana bahsettiğim bu tetiklenme ve davranışsal eylemsel bozukluk hadidesini doğurduğu için olmuyor.

Technopat moderatörlerinin zihniyetine uygun yalanlar yazarsam orası ayrı.
Hocam burası bağımsız forum🙂 Moderatörler her türlü konuyu argo, hakaret içermediği sürece her türlü onaylıyor. Bu forumda az uz din tartışması dönmedi🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı