15 şubat'ta okullar açılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar bildiğiniz gibi 15 şubat'ta okullar açılacak diye açıklama geldi geçen günlerde.

Açıkçası vaka sayılarında düşüş varmış, (yani öyle görünüyor!) Açarlar diye düşünüyorum ben.

Siz ne düşünüyorsunuz sizce açarlar mı? Tekrardan ertelenme ihtimali var mıdır?

15 şubattan marta ertelenir Mart'ta açılır 3 4 hafta sonra kapanır.

Ben de bir genelleme yapmak istiyorum kim üzerine alınırsa. Mesajıma "kahkaha" ve "kızgın" atıp oyun oynamaktan buruşmuş beyinleri ile bana cevap yetiş(tirmeye) çalışıyorlar. Onların tek derdi oyun oynamak ve eğitim umurlarında değil bir maymun türü olarak geldiler bir maymun türü olarak gidecekler.

Bu asosyal yağ torbalarını kim umursuyor ki?
Asosyal yağ torbası ve teneke... İnsanları aşağılamaya ne kadar meraklısınız. Madem biz asosyaliz, sen nesin? Bu hayatta ne başardın da insanlara bu kadar kolay hakaret edebiliyorsun? Sizin gibilerin derdi eğitim falan değil. Derdiniz ortam sizin. Evde huzursuz oluyorsunuz, sokağa da çıkamıyorsunuz ortam için okul açılsın diyorsunuz. Eğitim çok istiyorsan git internetten çalış. Sanki çok iyi eğitim sistemimiz var da bir de eğitim istiyor. İyi git okula, git de sonun soğuk bir hastane odası olsun.

Ben de bir genelleme yapmak istiyorum kim üzerine alınırsa. Mesajıma "kahkaha" ve "kızgın" atıp oyun oynamaktan buruşmuş beyinleri ile bana cevap yetiş(tirmeye) çalışıyorlar. Onların tek derdi oyun oynamak ve eğitim umurlarında değil.
Mesajınıza "kızgın" veya "kahkaha" atan kişilerin bu forumda insanlara yardım etmeye çalışan, duyarlı kişiler olduklarını bilmenizi isterim. Özellikle genelleme yaparak kendinizi küçük duruma düşürüyorsunuz. Devam etmeyin lütfen.

Asosyal yağ torbası ve teneke... İnsanları aşağılamaya ne kadar meraklısınız. Madem biz asosyaliz, sen nesin? Bu hayatta ne başardın da insanlara bu kadar kolay hakaret edebiliyorsun? Sizin gibilerin derdi eğitim falan değil. Derdiniz ortam sizin. Evde huzursuz oluyorsunuz, sokağa da çıkamıyorsunuz ortam için okul açılsın diyorsunuz. Eğitim çok istiyorsan git internetten çalış. Sanki çok iyi eğitim sistemimiz var da bir de eğitim istiyor. İyi git okula, git de sonun soğuk bir hastane odası olsun.
9.sınıfım sınıfta kimseyi tanımıyorum neden bahsediyorsun?

Öyle bir derdim olsa 2 senedir bu mesaj seviyesinde kalmazdım.
Sene mi kapıştırıcaz gerçekten? İnsanlara hakaret etmen hoş değil. Birazcık bu virüs yüzünden yakınlarını kaybetmiş insanları düşünsen insanların neden açılmasın demesini anlarsın. Benim oturduğum çevrede neredeyse 5 - 6 farklı aileden insanlar vefat etti. Hala açılsın demeni anlamıyorum.

Saçma bir seçim olur, bir kaç vaka varken tüm okulları ve eğlence mekanlarını aceleyle kapıyorlar, vaka sayısı aşırı artış gösterdiğinde okulları açıyorlar. Çok saçma bir olay. İnsanların hayatını oyuncak sanıp tehlikeye atmak olur.

Sağlığını düşünenlere demedim zaten, okullar açılmasın dedim. "Ortam" değilmiş derdim demek ki?

Ne dediğinin farkında bile değilsin. Hakli çıkma çabanda komik. Açılmasın diyen insanların çoğu sağlığını düşündüğü için. Sen gelmiş hakaret ediyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı