Okullar açılır mı?

11. sınıf olduğunzu düşünüyorum. Sayısalsanız ve Online olursa 12'ye geçtiğinizde bu elektrokimya konusunda "Bu olay 11'de öğrendiğiniz Denge konusuyla açıklanıyor." lafı geçtiğinde "Kimya'da Denge mi vardı?" dersiniz. 😁

Kimyada denge mi vardı?
benim kimua kotu ya. Daha cok matematik, fizik seviyorum. Biyordan nefret ediyorum.

Kimyada denge mi vardı?
benim kimua kotu ya. Daha cok matematik, fizik seviyorum. Biyordan nefret ediyorum.
Bioloji sayısal değil hocam zaten. Edebiyat'ta daha az ezber yapıyoruz. Fizik ve Matematik sayısalın en iyi dersleridir. Fizik en güzel 11'de, Matematik en güzel 12'de işleniyor. Limit, Türev, İntegral her ne kadar üstünkörü anlatılsa da Matematik sevenler için o berbat işlem ameleliklerinden sonra ilaç gibi geliyor.

image-24.png

Stajyerim ve okulda ders bile yok okula bile doğru düzgün gitmiyoruz sınavlar hariç, yok yazılıyoruz ancak eğitim yok gidip 9 saat oturmak koyuyor adama, şahsen kapansa da kapanmasa'da fark etmez pek, özellikle meslek liseleri için ne online ne yüz yüze fark etmiyor eğitim 0.

Deprem nedeniyle okullara 20 şubat'a kadar ara verilmişti. Sizce o günden sonra açılır mı? Bana açılır gibi geliyor. Nereye kadar kapalı tutacaklar ki?

Deprem bölgesi olan 11 ilde 1-2 ay okullar açılmaz diye düşünüyorum. Belki uzaktan eğitim yapılır ama evi yıkık çadırda yaşayan adam nasıl internet bulup canlı yayına nasıl girsin o meselede var.

Deprem bölgesi olan 11 ilde 1-2 ay okullar açılmaz diye düşünüyorum. Belki uzaktan eğitim yapılır ama evi yıkık çadırda yaşayan adam nasıl internet bulup canlı yayına nasıl girsin o meselede var.
O bölgelerde devamsızlık isteğe bağlı yapıldı. İsteyen hiç okula gitmeyebilecek. Sınavları nasıl yapacaklar bilmiyorum ama. Umarım o bölgedekiler için yazın telafi dersleri uygularlar. Yaza kadar her şey rayına oturur bence.

O bölgelerde devamsızlık isteğe bağlı yapıldı. İsteyen hiç okula gitmeyebilecek. Sınavları nasıl yapacaklar bilmiyorum ama. Umarım o bölgedekiler için yazın telafi dersleri uygularlar. Yaza kadar her şey rayına oturur bence.

Hatayda evlerin yıkılıp tekrar inşa edilmesi en az 1 sene alır bu soğukta çadırda internet buldularda dersemi girsinler öğretmen kendi canına bakar gerçi herkes kendi canına bakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı