Okullar açılır mı?

Deprem yaşayan iller dışı açılır. Eğitimi daha çok ertelerlerse kötü etkisi olur.

Hocam kötü etkilese ne olur? 7 yıldır saçma bir sistem var zaten. Acmasinlar da Bari herkes kendi çalışsın. Uzaktan eğitim olsun. Okulda neredeyse 2 saati teneffüse ve 1 saat yola gidecek. 120 gün kaldı sinava. Boşu boşuna okula gitmesin 8 ve 12. Siniflar. 400 saat ceplerinde kalsin.

Hocam kötü etkilese ne olur? 7 yıldır saçma bir sistem var zaten. Acmasinlar da Bari herkes kendi çalışsın. Uzaktan eğitim olsun. Okulda neredeyse 2 saati teneffüse ve 1 saat yola gidecek. 120 gün kaldı sinava. Boşu boşuna okula gitmesin 8 ve 12. Siniflar. 400 saat ceplerinde kalsin.
8 ve 12. sınıflar dışı kötü etkilenir. Kendim lisenin bir kısmını online okudum, o online okuduğum kısımdan hiçbir şey anlayamamışım meğerse. Üniversite sınavına çalışırken etkisi oldu. Okula gidip boş boş takılsam bile kafama 3-5 bilgi girerdi.

8 ve 12. sınıflar dışı kötü etkilenir. Kendim lisenin bir kısmını Online okudum, o Online okuduğum kısımdan hiçbir şey anlayamamışım meğerse. Üniversite sınavına çalışırken etkisi oldu. Okula gidip boş boş takılsam bile kafama 3-5 bilgi girerdi.

Bende 1 sene Full Online okudum. Anladigim tek şey matematik hocasinin kamerasinin olmaması. Bu kadar.

Online dersler biraz öğretmene biraz da öğrenciye bağlı bir durum.
Öğrenci online eğitimi kafaya takacaksa o öğrenciden yüksek derece beklerim zaten. Öğrencilerin %99.9'u online dersi kafaya takmıyordur.

İyi bir Fen Lisesi mezunuyum. Hocalarımız okulda her zaman çok ilgililerdi fakat online eğitimde bir süre sonra hepsinin enerjisi bitti ve bunu bize de sağlam yansıttılar. Hoca eğer okula alışmışsa kamera karşısında rahat edemiyor.

Öğrenci online eğitimi kafaya takacaksa o öğrenciden yüksek derece beklerim zaten. Öğrencilerin %99.9'u online dersi kafaya takmıyordur.

İyi bir Fen Lisesi mezunuyum. Hocalarımız okulda her zaman çok ilgililerdi fakat online eğitimde bir süre sonra hepsinin enerjisi bitti ve bunu bize de sağlam yansıttılar. Hoca eğer okula alışmışsa kamera karşısında rahat edemiyor.
Bizim hocalarin çoğu yaşlı online eğitim olursa. :D

Geri
Yukarı