15 yaşa iş nasıl bulunur?

halisahmett

Decapat
15 yaşındayım kendime bu yaz bir iş bulup çalışmak istiyorum nasıl iş bulabilirim? Kendime yeni bilgisayar almam lazım bilgisayar fiyatları da ortada 3 ayda bilgisayar alabileceğim para olsa benim için yeterli bilgisi olan cevaplarsa mutlu olurum.

Bilgisayar için asgari ücretli bulman lazım ama yaşın tutmuyor çıraklık yapıp toplaman lazım. Benim de öyle bir hayalim var bakalım asgari ücretli iş bulabilecek miyim?.

Sanayide çalışarak bilgisayar parası ancak çıkartabilirsin, ama onun haricinde fırında veya berber gibi yerlerde çalışabilirsin. Veya lokanta gibi yerlerde.

15 yaşındayım kendime bu yaz bir iş bulup çalışmak istiyorum nasıl iş bulabilirim? Kendime yeni bilgisayar almam lazım bilgisayar fiyatları da ortada 3 ayda bilgisayar alabileceğim para olsa benim için yeterli bilgisi olan cevaplarsa mutlu olurum.
1 yaş daha bekleyebilirsen yanlış hatırlamıyorsam MCDonald's 16 yaş ve üstünü alıyordu işe galiba. Çıraklıkla o iş zor haberin olsun.

Park veya çay bahçesi gibi yerlerde garsonluk yaparak kazanabilirsin istediğin parayı. Sanayi gibi yerlerde meslek öğrenmek için gitmeyeceksen düşük maaş verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı