15 yaşımdayım, boyum daha fazla uzar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RagnarLothbrok18

Centipat
Herkese selamlar!
Arkadaşlar öncelikle şöyle izah edeyim, lise 1'deyken boyum yaklaşık 10 cm arttı belki biraz daha azdır ve de yaz sonuna doğru 176 falandım şimdi de 10. sınıfın yazındayım ve de 181 cm sayılırım. Kasım ayının sonuna doğru 2004 tarihinde doğdum. Sizce bu yaştan sonra boyum uzar mı, uzarsa ne kadar uzar tahmini olarak?
Spor yapıyorum, sağlıklı besleniyorum(protein, karbonhidrat),sigara falan tüketmiyorum ve de zararlı şeyleri nadir tüketiyorum cips gibi.
NOT: Evde akşam saatlerine yakın kendim ölçüyorum boyumu fakat bana 185 cm boyu olduğunu söyleyen bir çocuk ile aramda 1-2 Cm'lik bir fark var gibi duruyor ve de çoğu arkadaşım sen 181'den daha uzunsundur diyorlar ama ben evdeki metal metreyle doğru ölçtüğümü düşünüyorum.(En az 10 yıllık metre)
Henüz sakallarım çıkmış değil ama sesim kalınlaşmış sayılır çok olmasa da.

Technopat sosyal kuralları;
16.Açtığınız konuları takip edin. Aynı soruları sürekli yeni konu açarak tekrar sormayın.

21.Konunuza henüz cevap gelmediyse konuya sürekli cevap atarak öncelik kazanmaya ya da dikkat çekmeye çalışmayın. Er ya da geç cevap verilecektir. Benzer şekilde kısa sürede cevap gelmeyince sitem etmek de ceza nedenidir. 24 Saat geçen konuda Öne Çıkar butonu kullanmak izinlidir. Cevap bekleyen sorular ve satış ilanları dışında Öne Çıkar özelliğini kullanmak yasaktır.

Kuralları okuduğunuza emin misiniz?

Aynı konudan boğuluyor forum.

Technopat sosyal kuralları;
16.Açtığınız konuları takip edin. Aynı soruları sürekli yeni konu açarak tekrar sormayın.

21.Konunuza henüz cevap gelmediyse konuya sürekli cevap atarak öncelik kazanmaya ya da dikkat çekmeye çalışmayın. Er ya da geç cevap verilecektir. Benzer şekilde kısa sürede cevap gelmeyince sitem etmek de ceza nedenidir. 24 Saat geçen konuda Öne Çıkar butonu kullanmak izinlidir. Cevap bekleyen sorular ve satış ilanları dışında Öne Çıkar özelliğini kullanmak yasaktır.

Kuralları okuduğunuza emin misiniz?
Peki sizin bu tavrınız ne anlama geliyor?
Ben burda bilgilenmek için soru soruyorum, tekrar tekrar sormamın sebebi önceki sorularımdada çoğunluğu sizin gibi yanıtlar vermesinden kaynaklı, beni tatmin eden cevabı alamadığım sürece neye yarayacak acaba bu form, ayrıca öyle bir yazmışsınız ki sanki nefret kusar gibi.Daha kibar olmayı deneylim lütfen, farkındayım resmi bir dille yazmışsınız fakat bu şekilde eleştirmeniz çok saçma hem sizi neden rahatsız ediyor ki, ilgilenmiyorsanız geçin direkt, sırf eleştiri yapmak için yorum yazmayın.

Artı -2 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı