15 Yaşında 1.85 Boy Daha Da Uzar Mı?

• Konuyu başlatan 50050
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 59
  • Görüntüleme 28B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 15 yaşındayım ve boyum 195 ben daha ne kadar uzarım.

Forum da her gün en az bir tane "Daha uzar mıyım?" konusu açılıyor. Bugünkü seansa da yetiştik çok şükür. Kâhinimiz geldi mi bu arada?

Selamlar. 15 yaşında olmama rağmen ayı DNA'sı taşıdğımdan dolayı biraz fazla büyüğüm. Ama benden uzun olanları görünce çok sinirleniyorum (Bizim eski okulun müdürünün boyu 2 metreden fazlaydı). Biraz daha uzamak istiyorum. Basketbol falan oynuyorum. Günde 1 litre süt içiyorum. (Sevdiğimden, zorunluluktan değil :D )

Neyse, geçen sene 1.79 falandım galiba, ergenlik tamamlanınca tahmini boyum kaç olur sizce? Boyumu en iyi bir şekilde uzatmak için ne yapmam gerekiyor doğal yollardan? Teşekkürler. :)
Maşaallah kardeşim. :) Ben de 15 yaşımdayım boyum 1.76. Genellikle süt içmememe rağmen bu kadar boya geldim. Eğer protein ve egzersiz yaparsan boyu daha da uzatırsın. :)
Maşaallah kardeşim. :) ben de 15 yaşımdayım boyum 1.76. genellikle süt içmememe rağmen bu kadar boya geldim. Eğer protein ve egzersiz yaparsan boyu daha da uzatırsın. :)

Daha demin gördüm tarih 2016 olduğunu bir de kardeşim diyorum. :) :)

Çok uzun olmak sandığınız kadar iyi bir şey değil. Günlük yaşantınızda çok sıkıntılar çekersiniz. 180-85 arası idealdir. Hatta Türkiye'de olduğumuzu düşünürsek 170-180 arası bile iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı