15 Yaşında 1.85 Boy Daha Da Uzar Mı?

• Konuyu başlatan 50050
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 59
  • Görüntüleme 28B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

50050

Kilopat
Makaleler
9
Selamlar. 15 yaşında olmama rağmen ayı DNA'sı taşıdğımdan dolayı biraz fazla büyüğüm. Ama benden uzun olanları görünce çok sinirleniyorum (Bizim eski okulun müdürünün boyu 2 metreden fazlaydı). Biraz daha uzamak istiyorum. Basketbol falan oynuyorum. Günde 1 litre süt içiyorum. (Sevdiğimden, zorunluluktan değil :D )

Neyse, geçen sene 1.79 falandım galiba, ergenlik tamamlanınca tahmini boyum kaç olur sizce? Boyumu en iyi bir şekilde uzatmak için ne yapmam gerekiyor doğal yollardan? Teşekkürler. :)

Benim yaşım 14, şuanki boyum 1.58 Kilom: 56 kg ve süt bile içmedim. :) Boyun daha çoook uzar. Boyu uzatmak için malesef bir yol bilmiyorum. :D

Benim bildiğim 21 Yaşına kadar boy uzar 21 yaşından sonra germe hareketiyle ne uzatabilirsin. Ben 7.sınıfa gidiyorum boyum 1.73 :D

Maşallah kardeşim, profilinde 19 yazıyor buraya 15 yazmışsın onu anlayamadım.
Ben 18'im 1.76 var bende, normal olarak bakıyorum, açıkçası kendimi kısa hissetmiyorum. Yaşına göre o boy fazla bile, mutlaka uzasın diyorsan şu an yaptıkların bana gayet yeterli geldi yani, hatta fazla bile, ne bileyim günlük 1lt süt felan. :D Tahmini boyunu, ergenliğinin ne zaman tamamlanacağını vs. kimse bilemez, kim ne derse yalan yani.
Burada sana verebileceğimiz en büyük tavsiye uyku düzeni olurdu heralde. :)

Annen ile Babanın boylarını topla, üstüne 13 ekle ve 2'ye böl. Çıkan sonucun ya 5CM uzunu ya da 5CM kısası arasında olursun.

Ben 15 yaşındayım boyum 1.74 normal mi? Yoksa kısa mıyım?

Maşallah kardeşim, profilinde 19 yazıyor buraya 15 yazmışsın onu anlayamadım.
Ben 18'im 1.76 var bende, normal olarak bakıyorum, açıkçası kendimi kısa hissetmiyorum. Yaşına göre o boy fazla bile, mutlaka uzasın diyorsan şu an yaptıkların bana gayet yeterli geldi yani, hatta fazla bile, ne bileyim günlük 1lt süt felan. :D Tahmini boyunu, ergenliğinin ne zaman tamamlanacağını vs. kimse bilemez, kim ne derse yalan yani.
Burada sana verebileceğimiz en büyük tavsiye uyku düzeni olurdu heralde. :)
Uyku düzenim yok. Yok. Tamamen yok. 15 dakikalık uykuyla falan okula gittiğim oluyordu. Şimdilerde gene biraz düzeldi, TEOG zamanları berbattı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı