15 yaşında aşı olmak istemiyorum

Asi olanlar yazsın olmayanlar da yazsın ama belirtsin lütfen olup olmadığını. Açıklasın altına da olduktan sonra olanları.
Neden olmak istemiyorsun? Olanlara ne olmuş? Kimden hangi saçma sapan bilgiler aldın? İlk önce bunları anlat ki bizde senin kafandaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olabilelim.

Neden olmak istemiyorsun? Olanlara ne olmuş? Kimden hangi saçma sapan bilgiler aldın? İlk önce bunları anlat ki bizde senin kafandaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olabilelim.

Benim anneannem asi olmasına rağmen corona oldu ve su an yoğun bakımda bir halta yarasa şimdi yarardi asi BioNTech oldu bir de anneannem inşallah kurtulur sizden ricam hemen aşıları savunmayin sürü psikolojisi gibi gidiyorsunuz hemen denilen in arkasından.

Son düzenleme:
Pek anlayamadım dediğinizi.
Sürü psikolojisine kapılıp savunmayın demişsiniz ama şuanda yoğun bakımdan size yazıyorum. Bilin bakalım kimler var burda aşı olmayanlar veya eksik aşı olanlar. Size aşı olurken covid olmazsınız diye bir bilgi verilmiyor zaten. Siz aşı oldum diye covid bulaşmaz bana diye düşünüyorsunuz.

Geri
Yukarı