15 yaşında astral seyahat yapmak mantıklı mı?

Aklıma tek gelen şey 😂

images (1).jpeg

Hayatımda ilk defa bu kadar saçma yorumlar görüyorum.
Birisi der zaman yolculuğu, birisi der cinlerle buluşma, cinlerle yolculuk vs.
Bilimde de dinde de varlığı kesin olan bu şeye nasıl hayal ürünü diyor acaba bilim kurtları...
Bilimde kesinliği varmış. 🤣
Olgunlaşmamış insanlar veya çocuklar işte hocam.
Cahil herşeyi herkesten iyi bilir en temizi imzamda ki sözü okumanız.
Çocuğa zaten bir şey anlatamazsın. :D
Düşüncesini desteklediğin kişi 8.sınıfa gidiyor dostum.

sonsuza kadar orada kalmaktan korkuyorum.
Dönmek isterseniz dönersiniz hocam. Bunlar sadece olasılıklar. Ayrıca herkes zaten istemsizce astral seyahat yapar. Rüya ile gerçek arasındaki, uyku ile uyanıklık arasındaki ince çizgidir astral alem (dindeki adı Yakaza alemi). En basit örnek olarak herkesin ayda en az bir kere yaşadığı şey olan zıplayarak uyanmak. Bu konu hakkında bir çok düşünce ve teori var astral seyahati de kaplayan fakat başlıca 3 tane var. Biri rüya alemi ile gerçek alemin birbirine karışması sonucu beynin bedene uyarı yollaması, diğeri beynin ölüp ölmediğimizi kontrol etmek amacıyla yolladığı uyarı, diğeri ise astral seyahatin ilk evrelerinden biri olan aşamanın gerçekleşmesine beynin izin vermemesi sonucu gönderilen uyarıdır. Hani Lucid rüya diyorsunuz ya, o da astral seyahatin ilk evrelerindendir. Ne de olsa göreceklerinizi ve görmek istediklerinizi kendi bilinçaltınızda hazırlıyorsunuz. Bu tür konular hakkında orta seviye bilgiye sahibim çünkü ablam ve ben bu tür şeyleri kafaya çok takmıştık bir ara. Ben bıraktım ama ablam hala yapmaya çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı