15 yaşında astral seyahat yapmak mantıklı mı?

Hayatımda ilk defa bu kadar saçma yorumlar görüyorum.
Birisi der zaman yolculuğu, birisi der cinlerle buluşma, cinlerle yolculuk vs.
bilimde de dinde de varlığı kesin olan bu şeye nasıl hayal ürünü diyor acaba bilim kurtları...

Dinde olan bir şey kanıt gerektirmez ve deneye tabii değildir. Bilimde olan bir şey ise elbette deney ve gözlemle sınanabilir. Kısaca din konuları bilimin konusu değildir çünkü deney ve gözlem yapılamazlar.

Ona bir şey demedim zaten. Arkadaş millete çoluk çocuk deyip kendisiyle çelişiyor.
O zaman sadece onunla beni katmadan muhattap olun lütfen. Yaşımın küçük olması benim isteğim doğrultusunda olan birşey değil.
Dinde olan bir şey kanıt gerektirmez ve deneye tabii değildir. Bilimde olan bir şey ise elbette deney ve gözlemle sınanabilir. Kısaca din konuları bilimin konusu değildir çünkü deney ve gözlem yapılamazlar.
Hocam benim laf ettiğim insanların bilmedikleri bir konu hakkında yorum yapmaları. Sadece deneyenlerin ve araştıranların cevap verebileceği bir konu mesela bu. Ve yapılan yorumlara bakar mısınız? Biliyorlarsa bile troll peşindeler sanırım.

O zaman sadece onunla beni katmadan muhatap olun lütfen. Yaşımın küçük olması benim isteğim doğrultusunda olan bir şey değil.

Hocam benim laf ettiğim insanların bilmedikleri bir konu hakkında yorum yapmaları. Sadece deneyenlerin ve araştıranların cevap verebileceği bir konu mesela bu. Ve yapılan yorumlara bakar mısınız?

Yorumların saçma olduğunu söylemişsin ama açıkçası en saçma yorum bence seninkiydi. Çünkü bilimde kesin kanıtlandığını savunmuşsunuz ama bilimde zaten kesinlik diye bir şey yoktur. Tam tersine bilim yanlışlanabilir teoriler üzerine kurulur zaten.

Astral seyahat diye bir şey yok Allah yok din yok astral seyahat yaptım diyen rüya görmüştür. 15 16 yaşlarında bunlar ilgi çekici gelebilir size ama tavsiyem kendinizi çok kaptırmayın böyle şeylere.

Yorumların saçma olduğunu söylemişsin ama açıkçası en saçma yorum bence seninkiydi. Çünkü bilimde kesin kanıtlandığını savunmuşsunuz ama bilimde zaten kesinlik diye bir şey yoktur. Tam tersine bilim yanlışlanabilir teoriler üzerine kurulur zaten.
Ben en azından bilmediğimi kabul ediyorum hocam. Sayenizde doğrusunu da öğrendim. İnsanların "kafasını" sorgulamıyorum ve böyle bir konuyu "Mizah ve Eğlence" konusuna çevirmiyorum. Eğer insanlar illa mizah yapma peşindelerse başka konuya gidebilirler.

Bilimde kesinliği varmış. 🤣

Düşüncesini desteklediğin kişi 8.sınıfa gidiyor dostum.
En azından araştırmış sen bilmeden Massaka'nın anlattığı saçma zırvaları dinleyip yorum yapmaya devam ediyorsun.
Şöyle konulara cevap vermeyeyim diyorum da kendinizi bilmiş sanıyorsunuz ya cevap vermeden edemiyor insan.
İslam da Gayb Alemi.
Bunu git araştır akıl yaşta değil baştadır.

Kardeşim Astral Seyahat dediğin şey bilim değil.
Ne anlatıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı