15 yaşında astral seyahat yapmak mantıklı mı?

Güya ispatın olduğu bir makale görebilir miyim?
Bir araştırma sonucu okumuştum. Çoğu canlının ani ölüm ile sonrası için kilogram farkında 21 gram bulunmuş. Yani öldükten sonra vücuttan 21 gram eksiliyor. Bu sihirli sonuca da ruhun ağırlığı deniliyor.
Ben özeti geçtim araştırması sizde. Sizde nasıl çürütüldüğünü ispatlayın. Gerekirse özetleyin. Ben okeyim.

@xBuLuTx Ne Massaka'sı arkadaşım? O kim bilmiyorum bile. Ayrıca dinde yaxıyor diye gerçek mi oluyor? 🤣

Güya ispatın olduğu bir makale görebilir miyim?
Mevlana Celaleddin Rumi hayatını okumanı tavsiye ederim.
Aradığın cevabı onda bulursun hem biraz genel kültür edinmiş olursun.
İspat bekleme kendin ara bu da bir genel kültür aç araştır dedim gerekli malzemeleri elde edersin.
Para da bilgi de ayağına gelmez kaldır kendini kalın işaretlediğim şeyi araştır.
Klasik hiçlik insanı seni.

Bir araştırma sonucu okumuştum. Çoğu canlının ani ölüm ile sonrası için kilogram farkında 21 gram bulunmuş. Yani öldükten sonra vücuttan 21 gram eksiliyor. Bu sihirli sonuca da ruhun ağırlığı deniliyor.
Ben özeti geçtim araştırması sizde. Sizde nasıl çürütüldüğünü ispatlayın. Gerekirse özetleyin. Ben okeyim.
Sen kanıtladın mı da çürüteyim makale at diyorum, araştırma sonucu okudum diyorsun. Al kanıtlayamafığın şeyi çürüten en basit makaleyi atayım.

Mevlana Celaleddin Rumi hayatını okumanı tavsiye ederim.
Aradığın cevabı onda bulursun hem biraz genel kültür edinmiş olursun.
İspat bekleme kendin ara bu da bir genel kültür aç araştır dedim gerekli malzemeleri elde edersin.
Para da bilgi de ayağına gelmez kaldır kendini kalın işaretlediğim şeyi araştır.
Klasik hiçlik insanı seni.
Arkadaş ben dine inanmıyorum, gelmişsin Mevlana'nın hayatını oku diyorsun 🤣. Dinde yasak olduğu halde eşcinsel olduğunu bilecek kadar okudum hayatını merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı