15 yaşında astral seyahat yapmak mantıklı mı?

Sen kanıtladın mı da çürüteyim makale at diyorum, araştırma sonucu okudum diyorsun. Al kanıtlayamafığın şeyi çürüten en basit makaleyi atayım.

Peki bu öldükten sonra canlılarda azalan 21 gramın gizemi ne? Bu da başka bir videonun konusu 😁
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Denji Kimsenin senin yüzünden kavga ettiği yok.
Peki bu öldükten sonra canlılarda azalan 21 gramın gizemi ne? Bu da başka bir videonun konusu 😁
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öyle bir şey yok. Kanıtla diyorum kanıtlayamıyorsun zaten.

E neden benim yazdıklarım yüzünden böyle sert tepkiler veriliyor ki.

Bulut denen arkadaş üzerine vazifeymiş gibi atlayıp saçmaladığı için biraz gerildi ortam farklı bir platformda olsak hak ettiği gibi karşılığını alırdı benden ama burada uzatıp ceza almak istemiyorum çünkü moderatörler her şeye ceza veriyorlar. Zaten ortada tartışmaya değecek bir konu da yok o yüzden ceza almaya da hiç değmez.

Bulut denen arkadaş üzerine vazifeymiş gibi atlayıp saçmaladığı için biraz gerildi ortam farklı bir platformda olsak hak ettiği gibi karşılığını alırdı benden ama burada uzatıp ceza almak istemiyorum çünkü moderatörler her şeye ceza veriyorlar. Zaten ortada tartışmaya değecek bir konu da yok o yüzden ceza almaya da hiç değmez.
Evet lütfen bu konu hiç açılmamış gibi devam etmek en makulu gibi :D.

Arkadaş ben dine inanmıyorum.
Tamamdır şunu gördüğüm an da yazdığım ve eklediğim bütün linkleri sildim o zaman konu kapanmıştır.
Ben seni inandırmak zorunda değilim.
Bu saatten sonra sen zaten bir şey anlamazsın.
Sana bunu anlatacağıma gider tespih çekerim daha iyi. 😉
İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı