15 yaşında az sperm gelmesi

Başkan para mı sayıyorsun yapma etme kafanı yorma böyle şeylere kendine iyi davran sayıyı düşür.

Haklısınız son bir posta daha atiym sonra rejime gireceğim hahahahshs şaka bir yana artık bırakacağım 3.gün böbregim falan agriyor cok fazla yapmaktan herhalde diz kapagim agriyor.

Ayıp şeyler izle daha çok gelir merak etme.

İzleyerek yapiyorum zaten.

Ayıp şeyler izle daha çok gelir merak etme.

Haklısınız. Sizde bu süreden sonra azaltmaya calisacagim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir insanın bağımlılıktan kurtulması için gereken ideal süre 21 gündür. 21 gün uzak durun mastürbasyondan. Bir ara (13 yaşındayken) ben de aynı hataya düştüm. Bunun yanlış olduğunu, dinimce önemli bir günah olduğunu defalarca kendime hatırlatarak o düşünceyi kendi ruhumun içinde ezdim. Böyle kurtuldum. Ve bence mastürbasyon tamamen gereksiz bir şey.

Bir insanın bağımlılıktan kurtulması için gereken ideal süre 21 gündür. 21 gün uzak durun mastürbasyondan. Bir ara (13 yaşındayken) ben de aynı hataya düştüm. Bunun yanlış olduğunu, dinimce önemli bir günah olduğunu defalarca kendime hatırlatarak o düşünceyi kendi ruhumun içinde ezdim. Böyle kurtuldum. Ve bence mastürbasyon tamamen gereksiz bir şey.
Bende öyle yapmayı deniyeceğim sağolun

Merhaba. Ben 15 yaşındayım günde 2 defa maturbasyon yapıyorum. Spermim 2 cay kasigi kadar geliyor. Korkuyorum. Acaba kısır falan mıyım?

Bu işin sağlıklısı sağlıksızı diye bir şey yok. Her vücudun ihtiyacı farklıdır ben günde 5 kere çektigim oluyor hiçbir şey olmuyor kısır olmak veya erken bosalmak benim icin önemli bir şey değil. Evlenmeyeceğim zaten nofap falan palavra inanma sakın öyle bir şeylere. Korkuya da kapılma hayata bir kere geliyorsun alabildiğin kadar zevk al çek 31.

Çok saçma konuşmuşsun, cinsellik temel ihtiyaçtır haberin olsun. Sağlıklı bir erkeğin haftada en az 1 kere yapması gerekir.

Her istek olduğu zaman seni engelleyecek aktiviteler yapabilirsin. Ayrıca uzmanlar tarafından haftada 1 ideal olarak görülmüştür. Günde 2 defa yapmak size zarar verir.

Bu işin sağlıklısı sağlıksızı diye bir şey yok. Her vücudun ihtiyacı farklıdır ben günde 5 kere çektigim oluyor hiçbir şey olmuyor kısır olmak veya erken bosalmak benim icin önemli bir şey değil. Evlenmeyeceğim zaten nofap falan palavra inanma sakın öyle bir şeylere. Korkuya da kapılma hayata bir kere geliyorsun alabildiğin kadar zevk al çek 31.

Elbette kendi düşüncem ama görüşünüz olabildiğince sığ. İlk olarak kesinlikle hatasız olduğumu düşünüyorum, vücudun ihtiyacı diye bir şey yoktur. İnsanlar suçlu olduğunu düşünüp bu hissin altında ezilmemek için kendi hislerini ihtiyaç adı altına alarak o düşüncelerini bastırıyorlar. Ya ben anormalim ihtiyacım yok. Ya da ihtiyaç diyen insanlar anormal. Dalga geçmiyorum ihtiyaç dediğiniz şey nedir? Beni aydınlatır mısınız? Çünkü sizin gibi diyen birçok insanla karşılaştım. Acaba ben mi yanlış anlamlandırıyorum.

Alakası yok. Mastürbasyon ihtiyaç değildir. Yapmayıp çok sağlıklı olan insanlar ne oluyor peki?

Masturbasyon ihtiyaçtır, cinsel ihtiyaçların giderilmesi için bir yoldur.

23CEA04F-276F-4590-A0ED-9F0BEF909D64.png

Yeni konular

Geri
Yukarı