15 yaşında boy sıkıntısı

Ekrem345

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 15 yaşındayım fakat boyum çok kısa. 9. Sınıfa gidiyorum beni 6-7. Sınıf sanıyorlar ne yapabilirim? Ne yapsam boyum uzamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 9. sınıftayken boyum 1.68 idi. Şimdi Mezunum boyum 1.84. Sabahları okula gitmeden önce süt içiyordum 11. sınıfta biraktım basketbol vs boyumu uzatıcak hiç bir aktivite yapmadım. Bende genetikden olduğunu düşünüyorum fakat bence sütünde etkisi var. Dene derim.

Ben 9. sınıftayken boyum 1.68 idi. Şimdi Mezunum boyum 1.84. Sabahları okula gitmeden önce süt içiyordum 11. sınıfta biraktım basketbol vs boyumu uzatıcak hiç bir aktivite yapmadım. Bende genetikden olduğunu düşünüyorum fakat bence sütünde etkisi var. Dene derim.
9. sınıfta siz yine uzunmuşsunuz ben 1.55'tim. Şu an 19 yaşındaydım Eylül'de 20 olacağım boyum 1.81.
@Ekrem345
Neyse yani boyun birden bire uzayabilir. Ama kısa kalırsan da sıkıntı etmemelisin sonuçta yapabileceklerin sınırlı bu konuda.

Ben 10. sinifa gectim boyum 173 filan. Nasil uzadiniz o kadar? Teknik/taktik verebilir misiniz? :D
Bilmem birden oldu. Babam da bu şekilde birden uzamış. Ama bence 10.sınıf için boyunuz gayet iyi yani. Genetik işin büyük kısmını oluşturuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı