15 yaşında boyum daha ne kadar uzar?

Mhdmete.can

Centipat
Daha fazla  
Babam 185, Annem 162, 15 yasındayım. Ayakkabısız boyum 183, ergenliğe de 14 yaşında girdiğimi varsayarsanız sizce boyum ne kadara ulaşabilir? Biliyorum kesin bir şey söyleyemezseniz ama en azından tecrübelerize göre tahmin yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Babam 185, annem 162, 15 yasındayım. Ayakkabısız boyum 183, ergenliğe de 14 yaşında girdiğimi varsayarsanız sizce boyum ne kadara ulaşabilir? Biliyorum kesin bir şey söyleyemezseniz ama en azından tecrübelerize göre tahmin yapabilir misiniz?

1.90'u görürsünüz diye tahmin ediyorum.

Deneyimlerime dayanarak bu kadar hızlı büyüdüysen anneyle babanın da boylarının karesini alırsak toplarsak 2 ile çarparsak neyse şaka bir yana 30 metre olursunuz. Dünyanın en uzun olan insanı olmaya hazırlan şimdiden!

5-7cm arası uzama ihtimalin yüksek. Beslenmen ve iskelet sistemin iyiyse belki 10-12cm arası da olabilir. Tabii bu tahminler biraz müneccimlik yapmak oluyor.

Daha uzamaz böyle kaldın geçmiş olsun.
Yapma ya

5-7cm arası uzama ihtimalin yüksek. Beslenmen ve iskelet sistemin iyiyse belki 10-12cm arası da olabilir. Tabii bu tahminler biraz müneccimlik yapmak oluyor.
Saolun hocam

Bence boyun ideal, uzamasına gerek yok.
Basketbola karşı çok ilgiliyim boyum kısa kalıyor

1.90'u görürsünüz diye tahmin ediyorum.
Saol reis

Babam 185, Annem 162, 15 yasındayım. Ayakkabısız boyum 183, ergenliğe de 14 yaşında girdiğimi varsayarsanız sizce boyum ne kadara ulaşabilir? Biliyorum kesin bir şey söyleyemezseniz ama en azından tecrübelerize göre tahmin yapabilir misiniz?
Hocam 15 20 yas arası ne kadar uzadığını hatırlayan varsa yazabilir mi

Geri
Yukarı