15 yaşında boyum daha ne kadar uzar?

Uzamazsın. Uzasan da 190 filan olursun. Artık 1.80 boy neyine yetmiyorsa... Sıkıldım şu konulardan artık. Süt iç 2 metre olursun 18'inde.

Erkekler babalarının boyunu genelde geçerler. Senin geçmen de olası, oradan sonrasını Allah bilir artık. @Mhdmete.can Basketbol oynamak boy uzatmaz dostum, çıkart onu kafandan.

Uzamazsın. Uzasan da 190 filan olursun. Artık 1.80 boy neyine yetmiyorsa... Sıkıldım şu konulardan artık. Süt iç 2 metre olursun 18'inde.
Uzamazsın demek de pek iddialı bir söz olmadı mı hocam sizce? galiba anlık sinirle yazdınız, konulardan sıkılmanıza bende hak veriyorum.

İlerde basketbol ile ilgili bir kariyer hedefliyorum ve bu boyla bu zor

Konulardan sıkıldıysan hiç girme konuya bişey yazma reis. Ben zor bisey istemedim 15-20 yas arası ne kadar uzadınız diye sordum

Son düzenleme:
Aynı boy aynı cümleler bir arkadaş daha aynı konuyu açtı senle yan hesabın olmadığını varsayıyorum ve aynı mesajı atıyorum 1.90 civarı olursun heralde.

Yeni konular

Geri
Yukarı