15 yaşında nerede çalışabilir?

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba, kardeşim bu sene liseye geçti. Birlikte yaşıyoruz kardeşimle. Okullar açık değilken çalışıp kendisine birikim yapmak istediğini söyledi. Nerede çalışabilir? Daha yaşı küçük ama ne desem tersliyor, çalışacağım diyor. Nerede çalışabilir ve verecekleri günlük miktar nedir?

Merhaba, kardeşim bu sene liseye geçti. Birlikte yaşıyoruz kardeşimle. Okullar açık değilken çalışıp kendisine birikim yapmak istediğini söyledi. Nerede çalışabilir? Daha yaşı küçük ama ne desem tersliyor, çalışacağım diyor. Nerede çalışabilir ve verecekleri günlük miktar nedir?

'Freelancer' olarak internet üzerinden çalışabileceğiniz siteler var istediğiniz mesleğe göre hesap açıp kolay yoldan para kazanabilirsiniz.

Babanız ile çalılşabilir.Ben öyle yapıyorum,en iyisi.
Babamız yok ikimiz yaşıyoruz.
'Freelancer' olarak internet üzerinden çalışabileceğiniz siteler var istediğiniz mesleğe göre hesap açıp kolay yoldan para kazanabilirsiniz.
Yaşı yetmiyor fiziksel olarak ne yapabilir ben de önerdim hesabı üstüme açarım dedim olmaz dedi.

Günlük alabileceği para eğer vasfı yok ise maksimum 80 TL yapabileceği meslekler.
Berber çırağı, Oto yıkamacı, Garsonluk, Zengin insanların köpeğini gezdirmek ve maalesef amelelik yapılacak yük taşınacak her türlü iş, bu saydıklarımdan bile alabileceği para asgari ücret bile olmayacaktır bilginize.

Meslek öğrenmek iyidir ama okumak daha rahattır...

Bazı mesleklere girişimim oldu araba üzerine tamir yapan yer 200 TL haftalık veriyordu.
Yazıcı üzerine girdim 150 TL veriyorda haftalık berber 100 vermişdi 6 gün çalışıyorduk böyle yani.

Günlük alabileceği para eğer vasfı yok ise maksimum 80 TL yapabileceği meslekler.
Berber çırağı, oto yıkamacı, garsonluk, zengin insanların köpeğini gezdirmek ve maalesef amelelik yapılacak yük taşınacak her türlü iş, bu saydıklarımdan bile alabileceği para asgari ücret bile olmayacaktır bilginize.

Bu saydığınız yerlerden hangisi günlük 80 TL veriyor?

Geri
Yukarı