15 yaşında nerede çalışabilirim?

Zaten sadece bir bilgisayar parası toplayacağım maddi durumlardan dolayı ailem alamıyor yük olmak istemiyorum bilgisayar alıp o yüzden çalışacağım

haftalık 200 lira bile alsam yeter yani param olsun yeter :D

o bile olmazsa manava girer orda çalışırım
800 TL aylık
1681685805018.png

Yaz tatilinde çalışmak istiyorum, fakat annemin ve babamın tanıdıkları yok. İstanbul'da ne iş yapabilirim veya nerelerde iş arayabiliirim? İş ilanlarını nerede görürüm?

(Yaş: 15)

Çalışmakta ki hedef ne? Para kazanmak mı, gelecek kurmak mı?

Hocam fındık bahçelerinde yapabilirim, çalışabilirim dersen günlüğü 400 TL'den başlıyor. Gübre atma, (gübreden kastım hayvan gübresi filan değil ama onlardan da attıranlar oluyor) dal sirkeleme, kesilmiş dalları yakma alanına çekme gibi işlerin günlüğü 400 TL'den başlıyor. Ot biçme işide yapabilirim dersen onunda günlüğü 1000 TL'den başlıyor ve herşeyi iş verene ait ama kullanacağınız motor size ait. (herşeyden kastım benzin, yağ, misina, yemek vb.)

Hocam fındık bahçelerinde yapabilirim, çalışabilirim dersen günlüğü 400 TL'den başlıyor. Gübre atma, (gübreden kastım hayvan gübresi filan değil ama onlardan da attıranlar oluyor) dal sirkeleme, kesilmiş dalları yakma alanına çekme gibi işlerin günlüğü 400 TL'den başlıyor. Ot biçme işide yapabilirim dersen onunda günlüğü 1000 TL'den başlıyor ve herşeyi iş verene ait ama kullanacağınız motor size ait. (herşeyden kastım benzin, yağ, misina, yemek vb.)
İstanbulda böyle bir iş bulabileceğimi sanmıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı