15 yaşında nerede çalışabilirim?

Biz gittiğimizde boş görünce baya şaşırdık. Hatta arkadaşlarım fotoğraf bile çekti. Arkadaşlarımdan fotoğrafı istedim fakat köyde oldukları için fotoğrafın yüklenmesi pek mümkün değil. Akşama doğru atacaklarını söyledi. Bir sürü fotoğraf çektiler de artık ne kadar fotoğraf atarsa buraya bırakırım.

Ha şu an bir fotoğraf geldi. Görseniz açık dükkandan çok kapalı dükkan vardı.
Eki Görüntüle 414870

@20 Percent sanmıyorum. Çünkü onun dışında ve çevresinde olan dükkanlar açıktı. Saati hatırlamıyorum. Uzun zaman geçti.
Oraların aşağısında falan babamın çalıştığı yer var. Orada getir götür işleri yaparak para kazanabiliyodum ve kendime bilgisayar topladım. Kuyumculuk seçeneklerin arasında olabilir.

Kardeş saçma gelir mi bilmiyorum.
Ama eğer İngilizceden ziyade kuranı kerim okumayı biliyorsan yakın bir yerde yaz kuran kurslarında hoca olmak için cami başkanına başvur.
Hani camide küçük veletler vardır ya :D onlarla hocalar ilgilenmek istemez. Bu yüzden onları zapt edecek kişiler ararlar.
Sende böyle bir iş bulabilirsin senin yaşında alınıyorlar.
3 saat ayda 800TL evet az ama resmen yatıyorsun o kadar.
Dene derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı