17 yaşında nerede çalışabilirim?

Bayram haftası berberde çalıştım.
Şimdi gitsem yarı yarıya para verecek.
O yüzden komi, garson gibi bir iş yapmak istiyorum.
Ancak tanıdığım yok.
Sizin bir öneriniz var mı aklımda Burger King vs de var sanırım part time oluyormuş.
Sizce başka ne olabilir (geçen senede berberde çalıştım artık günde 2 sigara parası kazanmak istemiyorum ).
A101 vs de çalışabilir miyim?
Ankara içi başka öneriniz var mıdır?

Gençler için en güzel çalışma ortamı Türk Telekom Vodafone Turkcell mağazaları. Yetiştirmek için adam arayan yerler oluyor. İnan bana bende gençlik dönemimde Türk Telekom da 5 sene çalışmış birisi olarak, insana kriz yönetme, satış becerisi, insan analizi vb. başta olmak üzere bir çok özellik katıyor.

Reşit değilsin alırlar büyük ihtimalle ancak sanayide(araba tamir tornacı vs gibi )yerlere gir sanayi diyip geçmeyin haftalığı güzel olan bir yere oda olmassa komi vs bir yere gir part time her zaman gidersen asgari ücrete yakın para kazanırsınız ama sen iş öğrenmelisin o yüzden tavsiye etmiyorum eline bileziğini alacak meslek 😄

Gençler için en güzel çalışma ortamı Türk Telekom Vodafone Turkcell mağazaları. Yetiştirmek için adam arayan yerler oluyor. İnan bana bende gençlik dönemimde Türk Telekom da 5 sene çalışmış birisi olarak, insana kriz yönetme, satış becerisi, insan analizi vb. başta olmak üzere birçok özellik katıyor.

GM teknik servisinde stajyerlik yaptım teknik servis için eleman mıydım yoksa amele mi anlamadım.

Bu arada Online olarak nerede bulabiliriz onu da eklerseniz sevinirim bende iş arıyorum.

GM teknik servisinde stajyerlik yaptım teknik servis için eleman mıydım yoksa amele mi anlamadım.

Bu arada Online olarak nerede bulabiliriz onu da eklerseniz sevinirim bende iş arıyorum.
Bu tür mağazaların çok azi kariyernet gibi yerlere ilan verirler. Genelde Mağazalarına bizimle çalışmak ister misiniz şeklinde ilanlar koyarlar. Gezip sormanızda da bir mahsur yok. Ben çalıştığım dönemde eleman arıyor musunuz diye sormaya gelen çok kişi oluyordu.

Bu tür mağazaların çok azi kariyernet gibi yerlere ilan verirler. Genelde mağazalarına bizimle çalışmak ister misiniz şeklinde ilanlar koyarlar. Gezip sormanızda da bir mahsur yok. Ben çalıştığım dönemde eleman arıyor musunuz diye sormaya gelen çok kişi oluyordu.

Adana'da yaşıyorum ve dışarısı çok sıcak dışarı markete bile gitmek istemezken çarşıya bu sıcakta gidip 1-2 saat dolaşmak bana göre değil. :D

Hacı alınmada, adanadasın diye kimse eve gelip iş teklifinde bulunmaz bence :D

Biliyorum o yüzden Online olarak nerede bulabilirim diye sordum. Bana kalsa kendi işimi yönetmek isterim hatta bir şeyler satmaya çalışıyorum batmış olsam bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı