15 yaşında nerede çalışırsam güzel para kazanırım?

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Oncelikle herkese merhabalar, yazin bana 10.000TL kadar para lazim. Yaz sonuna kadar nerede calisirsam bu paranin yarisini veya buyuk bir kismini kazanabilirim? Bilgisayar toplama ve parca söküp takmayi biliyorum, kendime özel hazirladigim format USB bellegim var, sanayi gibi yerlerde calisabilirim. Beni cok zorlamayacak herseyi yaparim yani.

İstanbulda zor biraz. Konu sahibinin de İstanbulda olduğunu tahmin ediyorum ve öyle iş bulması imkansız gibi bir şey. Çok çok uzun araştırmalar gerekiyor.
Konya hocam.

Yaşın biraz küçük. Varsa bir tanıdık onun yanında işe başla.
Tanıdık hiç para vermez bugün iş olmadı yarın vereyim ayağına. Bedava çalışır.

İstanbulda zor biraz. Konu sahibinin de İstanbulda olduğunu tahmin ediyorum ve öyle iş bulması imkansız gibi bir şey. Çok çok uzun araştırmalar gerekiyor.
Gerçi bende annemin yanında çalışıyorum hafta sonlar ufak bir dükkanı var günlük 350+yemek veriyor bana. Artık oğlu olduğum için mi yoksa zaten haftada 2 gün diyemi bilmem.

Tanıdık var ise onların yanında olabilir iyi bir maaş verirlerse, asgari ücret civarlarında en azından, eğer yaşınız 18 yaşından büyük ise A101, ŞOK gibi marketler olabilir, yani okuduğum şeyler doğru ise asgari ücret civarlarında veriyorlar aşşağı yukarı, veya dışarıdaki yerlere sormayı deneyebilirsiniz belki.

Asıl para bu yaşta dönüyor hocam bence açsın kendini garson falan insanlarla vakit geçirebileceği bir yerde bile çalışsa kar.
En mantıklısı berber çırağı olmak şuan. Bizim berber bana yalvardı resmen çırağı olmam için. Konya'da berber bayağı azaldı çünkü.

Tanıdık var ise onların yanında olabilir iyi bir maaş verirlerse, asgari ücret civarlarında en azından, eğer yaşınız 18 yaşından büyük ise A101, ŞOK gibi marketler olabilir, yani okuduğum şeyler doğru ise asgari ücret civarlarında veriyorlar aşşağı yukarı, veya dışarıdaki yerlere sormayı deneyebilirsiniz belki.
Askerlik şartı arıyor onlar hocam.

Geri
Yukarı