15 yaşında nerede çalışırsam güzel para kazanırım?

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Oncelikle herkese merhabalar, yazin bana 10.000TL kadar para lazim. Yaz sonuna kadar nerede calisirsam bu paranin yarisini veya buyuk bir kismini kazanabilirim? Bilgisayar toplama ve parca söküp takmayi biliyorum, kendime özel hazirladigim format USB bellegim var, sanayi gibi yerlerde calisabilirim. Beni cok zorlamayacak herseyi yaparim yani.

Bende 15 yaşındayım kafam elektronik yazılım vs. basıyor ondan dolayı babam beni bir telefoncuya verdi hala Orada Çalışıyorum Daha yeni olduğum için para verilmiyor ama yemek olsun gidiş geliş param olsun ödeniyor o konuda sorunum olmuyor hatta adam bana 30 40 tane ram almama bile izin verdi 😅 onları da yedek parça olarak aldım 3 tanede ekran kartı aldım FRP Bypass olsun İmei atmak olsun hepsini öğretti yakın zamanda başka dükkana geçeceğiz bana maaşta bağlayacak yani benim keyifler keka 😄 burdan çıkarman gereken eğer tanıdık bir elektronikten anlayan ve onun işini yapan bir tanıdığın varsa net gir hem Yazılımsal hem donanımsal olarak bilgiler elde edersin hemde belli bir süreden sonra zaten sana para ödemek durumunda kalıyorlar🙂
Hocam sizin adınıza çok sevindim bu yaşta çok güzel iş bulmuşsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı