15 yaşında saç dökülmesi

Merhabalar, saç dökülmenizin genetik olduğunu varsayarak önereceğim 2 tableti kullanabilirsiniz. Xpecia veya aga e kullanmanızı öneririm. Ayrıca mastürbasyon yapıyorsanız bırakmanızı tavsiye ediyorum. Her mastürbasyon sonunda dopamin dalgalanmaları gerçekleşir prolaktin hormonu serbest alır testislerde 5 alfa reductaz enzimi aktifleştirilir ve yüksek oranda testosteron DHT'ye dönüştürülür ve DHT'ye duyarlı olan saçlar zayıflar dökülür. Gelişiminiz biterse doktor kontrolünde finasteride başlayabilirsiniz. İyi forumlar.

Dht'ye dönüştürülür ve Dht'ye duyarlı olan saçlar zayıflar dökülür. Gelişiminiz biterse doktor kontrolünde finasteride başlayabilirsiniz. İyi sosyaller.

Peki hocam yan etkileri falan var mı bir de genetik olabilir saçlarım gür şakak bölgesinin bir kenarı öyle ve dökülme konusuna gelirsek eskisine göre azalma var, saçlarımı kisalttikca dökülme oranı azalıyor dediğim gibi. Hocam yaşım 15, bunun ne gibi yan etkileri vardır ve recete falan lazim mi?

😆Kafamız böyle olsa okeyde alin büyük bro ve bu dökülme LGS illetinden sonra oldu hem dökülme hem de beyazlama.

Merhaba, saç dökülmenizin genetik olduğunu varsayarak önereceğim 2 tableti kullanabilirsiniz. Xpecia veya aga e kullanmanızı öneririm. Ayrıca mastürbasyon yapıyorsanız bırakmanızı tavsiye ediyorum. Her mastürbasyon sonunda dopamin dalgalanmaları gerçekleşir prolaktin hormonu serbest alır testislerde 5 alfa reductaz enzimi aktifleştirilir ve yüksek oranda testosteron Dht'ye dönüştürülür ve Dht'ye duyarlı olan saçlar zayıflar dökülür. Gelişiminiz biterse doktor kontrolünde finasteride başlayabilirsiniz. İyi sosyaller.

Şampuan önerisi verebiliri misiniz hocam ben bioblas ve dermatolojinin verdiği konazol şampuanı kullanıyorum.

Bende de aynısı vardı 15 yaşındayım saçımı kısa kestirdim eczaneden biyotin ve çinko aldım şu an dökülen tel sayısı 20-30'dan 2-3'e düştü hatta dökülenler geri çıkıyor bende.

Hocam biyotin ve çinkonun markalarini verebilir misin?

Kel mi kalsın istiyorsun :) hem Türkiye gibi her ilacı reçetesiz alabildiğin bir yerde.

7. aşamaya ulaşmasında :) Eki Görüntüle 1971748

Hocam siz kaç yasinizdan beri kullanıyorsunuz ben biraz ilaca baktımda kısırlık falan hakkinda konular var bunlar dogru mudur ve arkadaş da xpecia kutu demiş ona da baktım o ilaç için görüşünüz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hocam yan etkileri falan var mı bir de genetik olabilir saçlarım gür şakak bölgesinin bir kenarı öyle ve dökülme konusuna gelirsek eskisine göre azalma var, saçlarımı kisalttikca dökülme oranı azalıyor dediğim gibi. Hocam yaşım 15, bunun ne gibi yan etkileri vardır ve recete falan lazim mi?

😆Kafamız böyle olsa okeyde alin büyük bro ve bu dökülme LGS illetinden sonra oldu hem dökülme hem de beyazlama.

Şampuan önerisi verebiliri misiniz hocam ben bioblas ve dermatolojinin verdiği konazol şampuanı kullanıyorum.

Hocam siz kaç yasinizdan beri kullanıyorsunuz ben biraz ilaca baktımda kısırlık falan hakkinda konular var bunlar dogru mudur ve arkadaş da xpecia kutu demiş ona da baktım o ilaç için görüşünüz nedir?
16 yaşından beri kullanıyorum. DHT bloklayıcılarını ne kadar kullanırsan kullan kısırlığa neden olmaz. Kısırlık yapan yüksek doz oral olarak alınan T Bloklayıcılar (+100mg Androcur, +150mg Casodex) ya da bu bloklayıcıların E ile kombinasyonu (12.5 mg Androcur + 4mg E, 50mg Casodex + 4mg E)

Xpecia ise standard vitamin ve mineral takviyesi.

Doğal DHT Blocker yan etkisi çok azdır. Konazol iyidir kullanabilirsin. Xpecia ve aga e kullanabilirsin gelişimin bitince doktor kontrolünde finasterid ve minoxidil.

Yazın zaten üçe vuracağım bende

Bu ilaçları bana verirler değilmi birde avodart ile proscar ikisinimi alayım yoksa teki yetermi

Hocam sizde ön tarafta seyreklesme var miydi?
Yaşın DHT bloke etmek için çok küçük gelişmen için DHT de önemli kullanmadan önce bence bunu bi düşün.

Dht bloklayici almak için eczaneye ne demem lazım hocam 17 yaşındayım fazla masturbasyon yüzünden döküldüğünü tahmin ediyorum bununla birlikte vitaminlerim düşükmüş ilaç kullandım şimdi dokulmem durdu seyreklik var bunun için alınır mı? Bloklayici @679344

Doğal dht blocker yan etkisi çok azdır. Konazol iyidir kullanabilirsin. Xpecia ve aga e kullanabilirsin gelişimin bitince doktor kontrolünde finasterid ve minoxidil.

Tamam hocam, çok teşekkürler. Xpecia alacağım, etkisi ne kadar sürede görünür? Peki şakak tarafımda açılma var, jilet vurdum ve aptal gibi daha da takmamaya calisacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı