15 yaşında YouTuber olmak

Tikaverified

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F ||16GB RAM || 480 SSD || AMD RX570 8GB
Meslek
Öğrenci
Merhaba ben Efe selam bir YouTube kanalı açmak istiyorum ama videoyu çekerken sanki yer içine girmişimde hiç ses yok gibi davranıyorum ve orada videoyu kapatıyorum ne yapmalıyım?

Rahat ol, oyun oynarken kendi kendine konuşuyomuş gibi davran. Benim gençliğimde ki Haberim yokmuş gibi çek pampaaa olayı yani 😂

Sanki kayıtta değilmişsin gibi doğal tepki vermeye çalış, samimi ol ve en önemlisi özgün içerik üret ek olarak kaliteli ve dikkat çekici thumbnail, video başlığı ekle zamanla keşfedilirsin.

Zamanla geçiyor o durum. Bir süre sonra rahat davranırsın. Arkadaşlarınla oynuyormuşsun gibi düşünüp öyle çek videolarını. Başarılar dilerim.

Rahat ol, oyun oynarken kendi kendine konuşuyormuş gibi davran. Benim gençliğimde ki haberim yokmuş gibi çek pampaaa olayı yani 😂

Teşekkür ederim.

Saçmalamaya falan başla, abartılı tepkiler ver. Hem açıklamayı bile bir YouTuber gibi yazmışsınız 😉 ayrıca karşında birçok kişi varmış gibi değil bir kişi varmış gibi davranın.

Deneyeceğim hocam teşekkürler.

Biraz yuksek sesle kitap oku dilin dönsün, sonra başla pratikte düzelir.

Ya öytle değil konusıcak konu bulamuyorum ki bu da videoyu sıkıcı hale geitiryor.

Zamanla geçiyor o durum. Bir süre sonra rahat davranırsın. Arkadaşlarınla oynuyormuşsun gibi düşünüp öyle çek videolarını. Başarılar dilerim.

Önertiniz için teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı