15 yaşındaki kızların/erkeklerin libido kontrolü olmaması

Bu yaşlarda gençlerin sevişip eğlenmesi lazım ama tabular ve kalıplar yıkılmıyor maalesef. Din ve el alem ne der korkusu yüzünden gençler pişmanlık duyarak, ağlayarak mastürbasyon yapıyor çok yazık.
İç sesim ustam.

Vücut bir evrim geçiriyor. Bu evrim sırasında hormonların hat safhada olması sebebiyle kendilerini kontrol edebilmesinden çok şu gerçekleşiyor. "Azdım. Neyse başka bir şeylere bakayım. Geçmiyor, o zaman bir mastürbasyon patlatayım da geçsin." Kafasına bürünüyorlar, tabii bunun farkında değiller. Bu gruba ben de dahilim. Ancak ben artık kendimi kontrol etmeye çalışıyorum, insanların da bunu öğrenmesi lazım.

Tabii bireylerin kendilerine bir çift bulup cinsel anlamda eğitim alarak bu sayede gençliklerini ve hormonal duygularını yaşaması çok daha iyi olurdu. Tabii bu Avrupa'da oluyor, Türkiye'de bir çok sebepten ötürü bu gerçekleşmiyor maalesef. En başlıca sebeplerinden birisi din değil insanların insan seçmesi, tabii insan seçeceksin herkes herkese uygun asla değil. Fakat insanlar kendi insanlarını bilmiyor, hayat ideallerini bile kafasında oluşturmamış, saçma şeylere kafasını yoruyorlar (yormasınlar demiyorum, sadece 15-16 yaşındaki bir bireyde hayat ideallerinin yavaş yavaş oturması gerektiğini düşünüyorum). Kendi kafa dengine göre bir insan bulsan da o seni dış görünüşüne göre yargılıyor. İnsanlar garipler arkadaşlar, benim gibi insanlar da var. İnsanları kullanıp atanlar da var. Dediğim gibi çok kafaya takmamak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@subutayy sizde iç sesim olmuşsunuz. 16 yaşında bir birey olarak hiçbir şekilde kendimi bu yaşta hissetmiyorum, daha olgun hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 yıl önceki liseliler ile şimdiki liseliler bir değil. Acıyorum sadece şimdikilere.

Bunu nereden biliyorsun diye soracak olursanız profil resminde gördüğünüz üzere hot bir badboyum işin şakası bir yana zargana olduğum için sanal üzerinden 15 yaşındaki kızları hiçbir şey yapmadan kendime çekebiliyorum, 2 ufak muhabbette konu direkt cinselliğe geliyor, blind ID üzerinden 15 yaşında erkek geliyor onlar da öyle sürekli bir kadın düşürme peşindeler, bunlar neden böyle?
Sen böyle olduğun için kardeş çaktırma ;)!!
Şaka bir yana herkes bu durumdan yakınıyor. Önemli olan doğruyu uygulamak, görmek değil.

Bu yaşlarda ergence tavırlar, TikTok çekmeler, makyaj yapmalar, çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmeleri anlarım da cinselliği ilk defa duydum. Bizim sınıfta da ergen dolu ama hiç cinsellik konuşulduğunu görmedim. En fazla 31'e gülen yaratıklar var ama cinselliğe girer mi bilmem.

15 yaşında sevişmeleri mi lazım hocam 😀.
Dedelerin 15-16 yaşında karı alırken iyi mi? Senin deden almadıysa bu forumda bir çok kişinin dedesi almıştır emin ol. E bu kişiler kendi yaşıtlarıyla sevişince mi suç? Büyütmeyin hocam bu kadar bu işleri alt tarafı sex ve sadece kişinin kendini bağlar. Ayrıca konuya yazan "ahlak" bekçileri kendi oğulları 15'inde sevişirse aslan olur, kızları sevişirse de *****. Yani iki yüzlülük kanlarında geziyor bu insanların. Sonuç olarak 15 yaşında sevişmek kişinin kendi kararı ve hiç bir sorun sakınca yoktur.

Dedelerin 15-16 yaşında karı alırken iyi mi? Senin deden almadıysa bu forumda birçok kişinin dedesi almıştır emin ol. E bu kişiler kendi yaşıtlarıyla sevişince mi suç? Büyütmeyin hocam bu kadar bu işleri alt tarafı sex ve sadece kişinin kendini bağlar. Ayrıca konuya yazan "ahlak" bekçileri kendi oğulları 15'inde sevişirse aslan olur, kızları sevişirse de *****. Yani iki yüzlülük kanlarında geziyor bu insanların. Sonuç olarak 15 yaşında sevişmek kişinin kendi kararı ve hiçbir sorun sakınca yoktur.

Ahlak bekçisi değilim, sadece kontrol edemediklerini söyledim ki sizin lafınıza bakıp sevişip ya da sevişmemezlik yapmıyorlar pata küte önüne gelenle sevişiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı