15 yaşındaki kızların/erkeklerin libido kontrolü olmaması

Avrupayla beraber gelişmek yerine, orta doğuya bakıp Araplaştığımız için oluyor bunlar hocam. Yapılacak tek şey Z kuşağının çocuklarını kültürlü ve zihni açık yetiştirmesi.
Avrupayla beraber gelişirsek onların kafalarına göre dinden çıkmış olacağız. Demek istemiyorum ama yine dine çıkıyor.

Avrupayla beraber gelişirsek onların kafalarına göre dinden çıkmış olacağız. Demek istemiyorum ama yine dine çıkıyor.
Hocam sizce din bir tabu mudur? Anayasa maddesi midir? Yoksa Allah ile kişi arasında ki bir inanç mıdır? Ben de sevmiyorum din konusunu ama dini tabulaştıranlar yüzünden cehalet artıyor maalesef.

Hocam 15 fazla erken değil mi?
Her 15 yaş bir değil hocam. Şimdi ki gençler sevişmese de her şeyin farkında. Tek sorun sevişmemesi mi? Bence gençler sevişse daha mutlu ve üretken olur.

Komiksin ve kendini küçük duruma düşürüyorsun. Reşit ne demek onu bile bilmiyorsun ve kafandan uydurduğun bilgileri büyük bir özgüvenle savuruyorsun. Aslında sana cevap bile verilmez ama insanlık yapıp yazayım. Avrupanın bir çok ülkesinde resmi evlenme yaşı 18 olsada Almanya, İtalya, Avustralya gibi ve daha bir çok gelişmiş Avrupa ülkelerinde reşit olma yaşı 14'tür. Ayrıca kimin çevresinin varoş olduğu verdiğin bilgilerden ve takındığın üsluptan belli oluyor. Sana "çok kültürlü" hayatında eğlenceler dostum 🤌

kendine denilen şeyleri de ezberlemiş millete satmaya kalkıyor, ya ahah. evet, tam da cahil özgüveni deniyor buna ve sana çok dendiği için iyi biliyorsun.

o dediğin reşit olma yaşı değil, cinsel rüşt yaşıdır ve yaşıtlarıyla rıza dahilinde olması şartıyla geçerlidir. Türk hukukunda da benzer bir madde vardır, tabii cinselliği direkt konu edemedikleri için evlenme yaşı olarak geçer o da 17 ve bazı durumlarda 16'dır.

git bakalım o dediğin ülkelerde, aa reşit bu yav deyip 18 yaş altıyla birlikte ol, o minik aklını alıverirler başından. Bilmediğin konularda, ezber zırvalarla ahkam kesmeye kalkan zavallılara sadece acımak geliyor içimden. ben tek bir tıkla, çiğneyip üstünden geçiyorum ama yazık anana babana onların böyle bir imkanı yok 🙂

kendine denilen şeyleri de ezberlemiş millete satmaya kalkıyor, ya ahah. evet, tam da cahil özgüveni deniyor buna ve sana çok dendiği için iyi biliyorsun.

o dediğin reşit olma yaşı değil, cinsel rüşt yaşıdır ve yaşıtlarıyla rıza dahilinde olması şartıyla geçerlidir. Türk hukukunda da benzer bir madde vardır, tabii cinselliği direkt konu edemedikleri için evlenme yaşı olarak geçer o da 17 ve bazı durumlarda 16'dır.

git bakalım o dediğin ülkelerde, aa reşit bu yav deyip 18 yaş altıyla birlikte ol, o minik aklını alıverirler başından. Bilmediğin konularda, ezber zırvalarla ahkam kesmeye kalkan zavallılara sadece acımak geliyor içimden. ben tek bir tıkla, çiğneyip üstünden geçiyorum ama yazık anana babana onların böyle bir imkanı yok 🙂
Bu son yorumunla ne kadar boş bir insan olduğunu göstermiş oldun teşekkür ederim. İyi forumlar.

15 yaşında sevişmek burada erkek için çok zor, kız için çok kolaydır. Ama batıda erkek için de kolay. Halbuki bir sevişse çok rahatlayacak milyonlar var bu ülkede, yazık.

Geri
Yukarı