15 yaşındaki kızların/erkeklerin libido kontrolü olmaması

Dedelerin 15-16 yaşında karı alırken iyi mi? Senin deden almadıysa bu forumda birçok kişinin dedesi almıştır emin ol. E bu kişiler kendi yaşıtlarıyla sevişince mi suç? Büyütmeyin hocam bu kadar bu işleri alt tarafı sex ve sadece kişinin kendini bağlar. Ayrıca konuya yazan "ahlak" bekçileri kendi oğulları 15'inde sevişirse aslan olur, kızları sevişirse de *****. Yani iki yüzlülük kanlarında geziyor bu insanların. Sonuç olarak 15 yaşında sevişmek kişinin kendi kararı ve hiçbir sorun sakınca yoktur.

Dedelerimizin yaptığı şey doğru demedim ben zaten. 15 yaşında daha sonradan hayatını mahvedecek kararlar verebilirsin. O tip kişiler zaten pisliğin teki. Daha reşit bile olmadan sevişmek ne kadar doğru?

Dedelerimizin yaptığı şey doğru demedim ben zaten. 15 yaşında daha sonradan hayatını mahvedecek kararlar verebilirsin. O tip kişiler zaten pisliğin teki. Daha reşit bile olmadan sevişmek ne kadar doğru?
Sizce her 15 yaş aynı mı? Reşit dediğiniz şey ülkelerce değişen ve peşinden farklı sorumluluk getiren, anayasa tarafından oluşturulan bir sistem. Etrafına baktığına her 15 yaşı sen aynı mı görüyorsun?

bildirim gelip duruyor, yazılana bakınca kendine ait fikir üretecek kadar bir varlık değerin yok, belli ki psikolojik sorunların da var lakin dünden beri buraya Twitter vs.'den ezberlediğin zırvaları yazıp durma. yazık vallahi :D

15 yaşında önüne gelenle yatmakla, 15 yaşında evlenmek apayrı şeyler. ha iki durumda doğru değil ama senin yoldan geçen adama baba demenle evdeki adama baba demeni aynı tutman gibi bir şey oluyor bu 😂

Ben doğma büyüme Türkiye'liyim, oğlu birini düzdü diye aslan ilan edilen tek bir kişiyi bırak şahit olmayı, duymanın yakınından beri geçmedim. bu senin çevrenin varoşluğu diyeceğim de, işte internetten ezberlediğin şeyler bunlar.

15 yaş ne hukuksal ne bireysel karar verilecek bir yaş değildir. Türkiye'de ve dünya genelinde reşitlik yaşı 18'dir.

ve muhtemelen herhangi bir alanda herhangi bir tecrübeye sahip değilsin. bu da olayları yorumlamak yerine safsata ezberleyip, yazmanı sağlıyor 😂😂

Şu da dünkü yazdığım yorum, içinde bazı kısaltmalar var diye silinmiş. düzelterek tekrar koyuyorum.

bu zargana libidoları ile yorum yapmamış, kontrol ve bilinç ile ilgili bir yorum yapmış. hemen allah kitap tabular diye konuya girmişşiniz ezbere, iyi ki bi halt ezberlemişşiniz.

herkes hormonlara ve cinsel isteğe sahip. e bu var diye, önüne gelenle nude'leşmeyi, fırsat olunca tamamen rastgele seksler yapmaya başlamayı yüceltmek fazlaca düşük zeka belirtisi olur. ve şuanki çağ da tam da böyle bir çağ.

Sevgilim var ama f.b. takılabiliriz diyen kızları duydum ben ilk elden. daha neler neler... İnsanların birbirine tek bir saygısı, sevgisi, sadakati kalmamış oğlum. O an kim denk gelirse sıkılıncaya kadar tüketip çöpe atıyor. sonunda defalarca çöpe atılan da kendisi oluyor. Sonra kevgire dönüp, bir ton travma yaşıyorlar. Sonra karşısındakine de aynı şeyleri yaşatmayı isteyen; basit, tek tür insanlar toplumu dolduruyor.

libido güzeldir, cinsellik güzeldir ama bunlarla kendini dizginlemeyen evrim kalıntısı maymunsuların eylemleri aynı şey değil :)

Türk gençliği olarak cinsellik iliklerimize kadar bastırıldı. Ortaokulda MEB kitabında kadın vücudu resmi görünce nasıl hayvan gibi güldüğümüzü hatırlıyorum. Kızların da yüzlerinde utanma ifadesi vardı. Öğretmenler bu konuları hızlı geçer, söylemeye çekinirlerdi. İlişki esnasında korunmak, cinsel yolla bulaşan hastalıklarla vs. ilgili konular konması gerekirken aşırı ayıp bir mevzu olarak lanse edildi ve bilgisiz bırakıldık. Birçok insan mahallede arkadaşlarından, abilerinden öğrendi bu mevzuları. Tabular oluştu ve millet kendi yaşayamadığı hayatı kendinden sonraki nesle de yaşatmak istemedi. Şu an da müthiş bir kuşak çatışması ile karşı karşıyayız.

bildirim gelip duruyor, yazılana bakınca kendine ait fikir üretecek kadar bir varlık değerin yok, belli ki psikolojik sorunların da var lakin dünden beri buraya Twitter vs.'den ezberlediğin zırvaları yazıp durma. yazık vallahi :D

15 yaşında önüne gelenle yatmakla, 15 yaşında evlenmek apayrı şeyler. ha iki durumda doğru değil ama senin yoldan geçen adama baba demenle evdeki adama baba demeni aynı tutman gibi bir şey oluyor bu 😂

Ben doğma büyüme Türkiye'liyim, oğlu birini düzdü diye aslan ilan edilen tek bir kişiyi bırak şahit olmayı, duymanın yakınından beri geçmedim. bu senin çevrenin varoşluğu diyeceğim de, işte internetten ezberlediğin şeyler bunlar.

15 yaş ne hukuksal ne bireysel karar verilecek bir yaş değildir. Türkiye'de ve dünya genelinde reşitlik yaşı 18'dir.

ve muhtemelen herhangi bir alanda herhangi bir tecrübeye sahip değilsin. bu da olayları yorumlamak yerine safsata ezberleyip, yazmanı sağlıyor 😂😂

Şu da dünkü yazdığım yorum, içinde bazı kısaltmalar var diye silinmiş. düzelterek tekrar koyuyorum.
Komiksin ve kendini küçük duruma düşürüyorsun. Reşit ne demek onu bile bilmiyorsun ve kafandan uydurduğun bilgileri büyük bir özgüvenle savuruyorsun. Aslında sana cevap bile verilmez ama insanlık yapıp yazayım. Avrupanın bir çok ülkesinde resmi evlenme yaşı 18 olsada Almanya, İtalya, Avustralya gibi ve daha bir çok gelişmiş Avrupa ülkelerinde reşit olma yaşı 14'tür. Ayrıca kimin çevresinin varoş olduğu verdiğin bilgilerden ve takındığın üsluptan belli oluyor. Sana "çok kültürlü" hayatında eğlenceler dostum 🤌

Arkadaşlar anladığım kadarıyla ortam gerginleşmiş fakat bende fikrimi belirtmek istiyorum. 14-15 yaşındaki insanlar nerede ve nasıl davranacağını genel olarak bilmez, 14 yaşında evlenmeleri onları gelecekte pişman eder. Çünkü ergenlik ilerleyip ve bitmeye yakın insanların duyguları sürekli olarak değişir.

Bunu nereden biliyorsun diye soracak olursanız profil resminde gördüğünüz üzere hot bir badboyum işin şakası bir yana zargana olduğum için sanal üzerinden 15 yaşındaki kızları hiçbir şey yapmadan kendime çekebiliyorum, 2 ufak muhabbette konu direkt cinselliğe geliyor, blind ID üzerinden 15 yaşında erkek geliyor onlar da öyle sürekli bir kadın düşürme peşindeler, bunlar neden böyle?

Ergenlik döneminde hormonlar tavan yapıyor ve davranışa, karaktere etki ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı