15 yaşındayım daha ne kadar uzarım?

Danışsa ne olacak? İlaç vereninden tut esnetmeye çalışanına kadar her tipten insan var. Onun yerine her şeyi akışına bırakıp hayatına devam etmeli, uzmana gidip daha kötü hale gelenleri biliyorum. Her şeyde doktorları falan öne atmayı bırakın lütfen.
Ben boyunu uzatması için değil boyunun daha ne kadar uzayabileceğini danışması için uzmana danışmasını söylemiştim. Sonra neden boyunu uzun tutmak istediğini anlayınca vazgeçtim.

Ben boyunu uzatması için değil boyunun daha ne kadar uzayabileceğini danışması için uzmana danışmasını söylemiştim. Sonra neden boyunu uzun tutmak istediğini anlayınca vazgeçtim.
Anladım, ancak pek mantıklı bir yol değil. En iyisi akrabalarını kendi araştırması ile bulmak, bu sayede daha özgüvenli olabilir. Bu boy takıntısını hala anlayamadım, umarım yakında tam anlayabilirim :D

Anladım, ancak pek mantıklı bir yol değil. En iyisi akrabalarını kendi araştırması ile bulmak, bu sayede daha özgüvenli olabilir. Bu boy takıntısını hala anlayamadım, umarım yakında tam anlayabilirim :D
Bence boy takıntısının sebebi "sen erkeksin erkek adam güçlü uzun olur kadın gibi olmaz" diyen çürük insanların çevrede bulunması.

Yok 15 yaşındayım boyum 170 olur mu? Yok süt içiyorum basket oynuyorum 170 olur muyum? Artık lütfen böyle konular açmayın. Boyun 1.10 olacak kahin düşüncelerim böyle diyor. Her foruma böyle soru sorduğunuzda boyunuz 5 cm uzamaz. Bu da böyle önemli bir bilgi.

Hiç belli olmaz kankam. 13 yaşında 1.62 1.63 tüm 14 yaşında da 1.69 1.70 falan 14 bitimine doğru şaha kalktım şu an 15 bitti 16'ya girdim 1.83'üm. Bu süreçte sürekli bodyweight calisthenics çalılştım. Son 2 3 aydır da ağırlıkla çalışıyorum. Hala da uzuyorum belli olmuyor. Ama bence sen daha uzarsın en kötü 1.70 olursun. Dediklerimi yap.

Hiç belli olmaz kankam. 13 yaşında 1.62 1.63 tüm 14 yaşında da 1.69 1.70 falan 14 bitimine doğru şaha kalktım şu an 15 bitti 16'ya girdim 1.83'üm. Bu süreçte sürekli bodyweight calisthenics çalılştım. Son 2 3 aydır da ağırlıkla çalışıyorum. Hala da uzuyorum belli olmuyor. Ama bence sen daha uzarsın en kötü 1.70 olursun. Dediklerimi yap.

Ben 13 yaşındayım boyum 1.73.

Büyük İskender 1.52 boyundaydı haberin olsun 🙂 Boyunu burada kimse bilemez muhtemelen. Ben 6 ay önce ağabeyimin omzuna bile gelemezken şu an ensesini geçtim sayılır. Hiç beklemediğin bir anda bile boy atabilirsin. Bunu doktorlar mı ne biliyor sanırım ama hangisi unuttum.

Yeni konular

Geri
Yukarı