150 - 170 TL Oyun Kulaklığı Önerisi

Emirkrc

Hectopat
Bütçem belirttiğim gibi 150 TL ve 170 TL arası. Aklımdaki kulaklıklar James Donkey 611, James Donkey 610 ve Gamepower Medusa. Sizce hangi kulaklığı tercih etmeliyim veya başka bir kulaklık öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem belirttiğim gibi 150 TL ve 170 TL arası. Aklımdaki kulaklıklar James Donkey 611, James Donkey 610 ve Gamepower Medusa. Sizce hangi kulaklığı tercih etmeliyim veya başka bir kulaklık öneriniz var mı?
game power medusa bildiğim kadarıyla 200 tl ama bütçeniz yetiyorsa onu alın yada james donkey 710 alın 170 tl 711 almayın 710 daha rahat

Gamepower’ı övende sövende çok bende klavye ararken GP Warlock’a bi ara bakınmistim daha sonra üstüne koyup Corsair K70 Lux Red sw aldım memnunum ama bu kadar edicegini düsünmüyorum bir klavyenin.
Gamepower Medusanın siparişini verdim arkadaşlar sağolun.
Rica etsem elinize ulasınca ilk izlenimlerinizi belirtirmisiniz incelemesi yapıp

JamesDonkey 710 ve 711 ikisinin fiyatı aynı ikisinin ses kalitesi mikrofon kalitesi aynı sadece tasarımları farklı zevkinize kalmış buyrun linkler:
JamesDonkey 710: James Donkey 710 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık - incehesap.com

JamesDonkey 711:
İnceleme Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı