150 GB internet paketi yeterli mi?

ibrahimsennn

Decapat
Yeni eve taşındık, altyapı yok. Vodafone Redbox karar verdik. 100 TL'ye 4.5G 150 GB. Evde oyun indiririm. Ayda belki 4-5 tane 5-10 GB arası oyun, günlük TV, YouTube'dan çıkmaz, çevrim içi oyunlar, Instagram falan. Sizce 150 GB yeter mi, yoksa başka öneriniz var mı 100 TL geçmeyecek şekilde?

Yeni eve taşındık, altyapı yok. Vodafone Redbox karar verdik. 100 TL'ye 4.5G 150 GB. Evde oyun indiririm. Ayda belki 4-5 tane 5-10 GB arası oyun, günlük TV, YouTube'dan çıkmaz, çevrim içi oyunlar, Instagram falan. Sizce 150 GB yeter mi, yoksa başka öneriniz var mı 100 TL geçmeyecek şekilde?

150GB saydıklarına yetmeyecek. Dediklerinin birebir aynılarını yapıyorum aylık minimum 250GB gidiyor.
Uydudan internet hizmeti veren firmalar var. Onlara bir bak istersen.

Mesela hangi firma hızlı oluyor mu?

Hız konusunda sorun yok. Ping konusunda hava şartlarında etkilenme durumları oluyor. Google üzerinden uydu internet araması gerçekleştir. Bölgende hizmet veren uygun fiyatlı bir firma varsa anlaş derim.
Mahalleme VDSL gelmeseydi son çare bende bahsettiğim işi yapan firmalar ile görüşecektim mecbur.

Ben Sırf Edge'den 96gb yemiş.
Oyun var da dahil etmedim düşün.

Ben ayda oyun, film, dizi, twitch, youtube, web derken 600 GB ortalama kullanıyorum. Dediklerin için 150GB yetmeme olasılığı yüksek.

Dediklerinizi yapıyoruz evde 3 kişiyiz 800-1000GB internet gidiyor. 150GB bu dönemde çok zor.

Geri
Yukarı