150 TL klavye önerisi

Bütçe
100-150
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500x- 8x2 gb 3000 mhz corsair ram -MSI 1650 Gaming X 4 gb -A320M BAZOOKA - Powerbost 650 w 80+ kasa - 480gb Kioxia m2
Merhabalar, geçen günlerde klavyem bozuldu. Ben de yeni bir klavye arayışına çıktım. 100 -150 TL arasında bir klavye bakıyordum. 2 güzel Rampage ürünle karşılaştım, kaliteli gözüküyorlar fakat kararsız kaldım.
Normalde:
Bu klavye çok güzel gözüküyor fakat kablosu dayanıklı gözükmedi. Örgü kablo değil, tek eksiği kablo gibi gördüm. Çok bir sorun olur mu? Eğer bunu almazsam:

Bunu tercih edeceğim, yardımcı olursanız sevinirim.
Eğer tavsiye edeceğiniz başka güzel bir klavye varsa tavsiyelere açığım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Spectra R5.
Merhabalar, geçen günlerde klavyem bozuldu. Ben de yeni bir klavye arayışına çıktım. 100 -150 TL arasında bir klavye bakıyordum. 2 güzel Rampage ürünle karşılaştım, kaliteli gözüküyorlar fakat kararsız kaldım.
Normalde:
Bu klavye çok güzel gözüküyor fakat kablosu dayanıklı gözükmedi. Örgü kablo değil, tek eksiği kablo gibi gördüm. Çok bir sorun olur mu? Eğer bunu almazsam:

Bunu tercih edeceğim, yardımcı olursanız sevinirim.
Eğer tavsiye edeceğiniz başka güzel bir klavye varsa tavsiyelere açığım. :)

Onları iyi değil. Bunlara bakın:

Son düzenleme:
Rampage gibi bir marka.
Siz de haklısınız, 150TL'ye çok iyi bir klavye alınamaz.
Hocam aslında olay markayla alakalı değil. Ben de biliyorum logo basılan ürünleri olduğunu fakat bu bütçedeki çoğu klavye hemen hemen aynı özelliklere sahip oluyor, garanti süreci vb. katmazsak tabii. Bu yüzden ekstrası RGB ve multimedya tuşlarını olan bir ürün önerdim. 150 liraya alacağın mekanik klavyeden hayır gelmez hele ki Rampage ise :)

Kusura bakmayın ama tek yaptığınız kötü demek yani. Ne yönden kötü olduğunu söyleseniz attığınız klavyelere yönelebilirim klavye takıntım çok yok uzun ömürlü bir kullanım bekliyorum daha çok kullandığım klavye zaten bundan vasat ve ben klavyemi seviyorum öyle düşünün https://www.hepsiburada.com/polygold-pg-959-k9-isikli-oyuncu-klavye-metal-kasa-pm-HB00000N99NI şu anki klavyem bu yine de teşekkür ederim sizinkileri göz önünde bulunduracağım.

Rampage klavye önermemizin sebebi sorun çıkarma olasılığı yüksek ürünleri olması. Aldıktan iki ay sonra bu tip sorunlarla karşılaşıp paranızın çöp olmasını istiyorsanız alabilirsiniz tabii. Fark ettiyseniz çoğuna ikiden fazla cevap gelmemiş, çözümü yok çünkü. Garantiyle uğraşırsanız 1 ay belki aynı sorun geçici bir şekilde hallolur. İki ay sonra başka tuş bozulur vb. uğraşıp durursunuz yani :D Attığımız ürünlerin sorun çıkarma olasılığı çok daha düşük.

Geri
Yukarı