150 TL'ye 80 Plus Sertifikalı PSU Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E tamam, benim PSU'dan aldıysan sorun yok. Aerocool 600W süper. Neden beğenmedin?

Zaten senin PSU'dan almak istiyorum ama internet üzerinden satın alma işlemini başka birine yaptıracağım mecburen :D
Ben yapamam çünkü :D En fazla bankamatiğe oyun için para yatırmışımdır o kadar.

Bence diğer yorumda söylediğim gibi para biriktir ve anakart-Psu'lu kasa al.

Hay azına sağlık OmerGndz kardeşim :D Mevsres o gösterdiğin psu dan exa da yok malesef.

Yozlasdas kapıda ödeme demişsin kardeşim bir anlatır mısın nasıl yapacağımı ?

Tipi önemli deil nasıl olsa gözükmeyecek benimkiside çok fazla kırmızı :) ve %86.87 verimlilik var. Kapıda ödeme ise siteye giriyorsun hesap açıp satın ala basıyorsun sonra kapıda ödemeyi seçip ev adresini giriyorsun. Sabah ararsan o gün içinde geri ararlar. Akşam ararsan ertesi gün ararlar ve ürün stokta ise 1gün içerisinde geliyor. Tabi benim mesafe İstanbul - kocaeli arası. :) Sonra kargo kapını çalıyor parayı veriyon, malı alıyon. (Yaş sorun değil)

Evet eskiden kapıda ödeme 1tl idi. Ama sonradan 10tl oldu. Şimdi ise 8.90kuruş yapmışlar. Bence vermeye değer.

İlla Siteden alıcaksın die bişey yok. Kadıköye git orda binlerce çeşit ekran kartı, psu, anakart, herşey var. Benim imzada görüğün sistemin hiç birini siteden almadım, hepsini kadıkoyden aldım. Orda çok var donanım parçaları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı