1500-1600 TL bütçeli ekran kartı önerisi

Wallywestrt

Hectopat
Makaleler
1
100-200 daha koy şunu al diyen arkadaşlar olacaktır ancak öyle bir imkanım yok. 1500-1600 liraya alabileceğim en iyi sıfır ve garantili ekran kartını almak istiyorum ve önerilerinizi bekliyorum. İkinci el alamam. İşlemcim Intel i3-9100F, güç kaynağım bu seviyede ki her ekran kartına yetecek seviyede. Şu an aklımda RX 550 var ancak net bir karar vermedim. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
100-200 daha koy şunu al diyen arkadaşlar olacaktır ancak öyle bir imkanım yok. 1500-1600 liraya alabileceğim en iyi sıfır ve garantili ekran kartını almak istiyorum ve önerilerinizi bekliyorum. İkinci el alamam. İşlemcim Intel i3-9100F, güç kaynağım bu seviyede ki her ekran kartına yetecek seviyede. Şu an aklımda RX 550 var ancak net bir karar vermedim. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Bütçeniz esnek olmadığından sizin aklınızdaki model iyi bir model alınır.

MSI'in çift fanlı kartı ile Sapphire'in tek fanlı kartı aynı fiyatta hangisi daha iyi bir tercih olur? Powerdragon gibi markalarda var ancak pek güvenilir bir marka mı bilmiyorum.

Sapphire tek fanlı olanı kullanıyorum ben oyunda en fazla 70 derece gördü kasam tek fanlı kasan 3-4 fanlıysa 60-65 görür Max ısınmıyor yani fazla. Sapphire modeli overcloklu geliyor diğerlerine göre 1071MHz diğerleri Sapphire olan 1206MHz.

Ne için kullanıcaksınız?

Oyun oynayacağım ve ikinci el alamam.

Sapphire tek fanlı olanı kullanıyorum ben oyunda en fazla 70 derece gördü kasam tek fanlı kasan 3-4 fanlıysa 60-65 görür Max ısınmıyor yani fazla. Sapphire modeli overcloklu geliyor diğerlerine göre 1071MHz diğerleri Sapphire olan 1206MHz.

Oyun performansı nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el ama imkanınız yoksa önerim beklemeniz. Çünkü fiyatlar biraz daha üst seviye kartlarda inmeye başladı, %100 düşük-orta seviye kartların fiyatları düşer diyemeyiz elbette ama büyük ihtimal düşmeye başlarlar zamanla. RX 550 gibi kartlar günümüz için gerçekten çok düşük seviye kartlar ve 1500TL gibi fiyatları kesinlikle hak etmeyen kartlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı