1500-2000 TL Laptop Önerisi

Rizacan67

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktada belirttiğim gibi bu fiyat aralığında bir laptop tavsiyesi istiyorum. Çok yüksek oyunlar oynamayacağım (LOL tarzı oyunlar oynayacağım ) ayriyetten Photoshop vb. programlar kullanacağım ve video editleyeceğim. Güzel tavsiyerlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktada belirttiğim gibi bu fiyat aralığında bir laptop tavsiyesi istiyorum. Çok yüksek oyunlar oynamayacağım (LOL tarzı oyunlar oynayacağım ) ayriyetten Photoshop vb. programlar kullanacağım ve video editleyeceğim. Güzel tavsiyerlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Lenovo Ideapad 510 Intel Core i5 7200U 2.5GHz / 3.1GHz 8GB Fiyatı Biliyorum çok aştım ama video editleyecekseniz birazcık bütçeye katkıda bulunmak lazım.

siz ne kadara aldınız hocam ?
Hocam ben 1499TL'ye Teknosa'dan 23 Nisan indirimiyle aldım. Şuan daha fazla maalesef:(

Hocam cs go da Düşük Ayarlarda 100 fps Üstü alırmı?

High'da 100-110 arası gelip gidiyor detaylar açıkken. Düşük'te ne kadar alır hayal edemiyorum:D

Sorularınız varsa sorabilirsiniz. Birkaç güne son testlerimi yapıp incelememi yayınlamayı planlıyorum:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı