1500-2000 TL Laptop Önerisi

Rizacan67

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktada belirttiğim gibi bu fiyat aralığında bir laptop tavsiyesi istiyorum. Çok yüksek oyunlar oynamayacağım (LOL tarzı oyunlar oynayacağım ) ayriyetten Photoshop vb. programlar kullanacağım ve video editleyeceğim. Güzel tavsiyerlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktada belirttiğim gibi bu fiyat aralığında bir laptop tavsiyesi istiyorum. Çok yüksek oyunlar oynamayacağım (LOL tarzı oyunlar oynayacağım ) ayriyetten Photoshop vb. programlar kullanacağım ve video editleyeceğim. Güzel tavsiyerlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Lenovo Ideapad 510 Intel Core i5 7200U 2.5GHz / 3.1GHz 8GB Fiyatı Biliyorum çok aştım ama video editleyecekseniz birazcık bütçeye katkıda bulunmak lazım.

siz ne kadara aldınız hocam ?
Hocam ben 1499TL'ye Teknosa'dan 23 Nisan indirimiyle aldım. Şuan daha fazla maalesef:(

Hocam cs go da Düşük Ayarlarda 100 fps Üstü alırmı?

High'da 100-110 arası gelip gidiyor detaylar açıkken. Düşük'te ne kadar alır hayal edemiyorum:D

Sorularınız varsa sorabilirsiniz. Birkaç güne son testlerimi yapıp incelememi yayınlamayı planlıyorum:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı