1500-2000TL Gamepad önerisi

2.4G alıcısı var tak çalıştır. Yazılım yok bir şey yok.

Eki Görüntüle 2180984Eki Görüntüle 2180985
Elime geçmiş onca Controller arasından En iyi F/P ürünü 8 BitDo şu ana kadar Xbox 9. nesiller düzgün satıcılarda 2600-2700TL civarı ama o fiyata da Gulikit KK3 Max gibi bir canavar varken 9. nesil şu an alınmaz.

Hocam AliExpress güven vermiyor DualSense'teki haptic geri bildirim özelliği bayağı fark atıyor bence diğer gamepadlere.

Hocam AliExpress güven vermiyor DualSense'teki haptic geri bildirim özelliği bayağı fark atıyor bence diğer gamepadlere.
2 tane dualsens'im var ama onları PS5 dışında kullanmam haptic feedback kaç tane oyunda var allah aşkına söyle bana daha PS5'in kendisinde bu özellikleri kullanan oyun sayısı kısıtlıyken gelip burda dualsens savunmayın.

1400TL diyor vergilerle hocam. Doğrudur dimi?

Sizce nereden almalıyım hocam?
Sony PS5 DualSense Wireless Controller Oyun Kolu Kırmızı (Ä°thalatçı Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol En ucuz burada şu an.

2 tane dualsens'im var ama onları PS5 dışında kullanmam haptic feedback kaç tane oyunda var allah aşkına söyle bana daha PS5'in kendisinde bu özellikleri kullanan oyun sayısı kısıtlıyken gelip burda dualsens savunmayın.
Hocam karar yine onun ben kendi adıma konuşuyorum.

Sadece FC24 oynayacağım için bence 8Bitdo yeterli olur bana.

Siz etraftan duyduğunuzla konuşuyosunuz ben hepsini deneyimleyip konuşuyorum. 2500TL fiyata PC için dualsens veya 9. nesil alınmaz. 8 bitdo fiyatına göre çok başarılı bir gamepad. Al geç üstüne düşünme bile. 2800TL çıkacak adam Gulikit KK3 max gibi hall effect analog , tetik trigger ve back button bulunduran bi pro controller varken dualsense para verilmez.

Sadece FC24 oynayacağım için bence 8Bitdo yeterli olur bana.
8 bitdoyu attığım linkten alın geçin hocam. Emin olun gayet memnun kalıcaksınız.

2.4G alıcısı var tak çalıştır. Yazılım yok bir şey yok.

Eki Görüntüle 2180984Eki Görüntüle 2180985
Elime geçmiş onca Controller arasından en iyi F/P ürünü 8 BitDo şu ana kadar Xbox 9. nesiller düzgün satıcılarda 2600-2700TL civarı ama o fiyata da gulikit KK3 Max gibi bir canavar varken 9. nesil şu an alınmaz.

İlk sipariş indirimi ile ortalama 1250TL gibi bir fiyata çok güzel bir gamepad alıyorsunuz.

Gulikit K3 Max ile 8BitDo Ultimate Bluetooth arasında çok fark var mı 8BitDo Ultimate Bluetooth kullanıyorum.

Siz etraftan duyduğunuzla konuşuyosunuz ben hepsini deneyimleyip konuşuyorum. 2500TL fiyata PC için dualsens veya 9. nesil alınmaz. 8 bitdo fiyatına göre çok başarılı bir gamepad. Al geç üstüne düşünme bile. 2800TL çıkacak adam Gulikit KK3 max gibi hall effect analog , tetik trigger ve back button bulunduran bi pro controller varken dualsense para verilmez.

8 bitdoyu attığım linkten alın geçin hocam. Emin olun gayet memnun kalıcaksınız.
Çok teşekkürler hocam. Fakat satın alırken en sonda 1400TL diyor. İlk sipariş indirimini aktifleştirmiyor olabilir miyim?

Çok teşekkürler hocam. Fakat satın alırken en sonda 1400TL diyor. İlk sipariş indirimini aktifleştirmiyor olabilir miyim?
Zamlanmış da olabilir 1 hafta önce daha ucuzdu 1250 civarına aldı arkadaşlar. Her türlü ucuza geliyor. MSI GC30'la yarışır hatta bazı özellikleri bakımından daha iyi bir gamepad. GC30 V2 ile yarışır anlamında.

Zamlanmış da olabilir 1 hafta önce daha ucuzdu 1250 civarına aldı arkadaşlar. Her türlü ucuza geliyor. MSI GC30'la yarışır hatta bazı özellikleri bakımından daha iyi bir gamepad. GC30 V2 ile yarışır anlamında.
Anladım hocam anladım. Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı