1500₺ ile 16 GB RAM ve 2 GB 256Bit GPU sistem alınır mı?

@kuzeysdadsa Hocam monitörünüzü bilmiyorum ancak düşük ayarlarda rahat 100-150 üzeri FPS alacaksınız.

O 1500 Liralik PC'ye sakın ama sakın bulaşmayın. Elinizdeki PC'yi yukarıda attığım parçalar ile yükseltince memnun kalırsınız.

Estağfurullah. Ne rahatsızlığı :)

@kuzeysdadsa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1280x720'de Çok Yüksek ayarlarda 90 falan alıyor hocam.

Sizin monitör 1080p herhalde, 1920x1080'de Low'da 100'den yukarı FPS alırsınız.

@kuzeysdadsa Hocam uyumlu bütün parçalar. Kasanıza uyar zaten, uymayacak bir şey yok.

Sipariş edebilirsiniz. Bilgisayarcıya götürürseniz sizi kazıklayıp, parçalarınızı çalar. Şu anda 40FPS ile oynuyorsanız çalınca 10FPS ile oynarsınız.

Siz sipariş edin, burada konu açın biz size nasıl takılacağı konusunda yardımcı oluruz. Ekran kartı çıkarıp-takmak 1 dakikalık iş zaten.

@kuzeysdadsa Ekran kartını ve PSU'yu yanlış atmışım hocam. Pardon.

Güç kaynağı bu olacaktı:

Ekran kartı bu olacaktı:

Hocam bu ekran kartı ile daha da fazla FPS alırsınız. 1080p Yüksek ayarlarda rahat 100'ün üstünde FPS alabilirsiniz hocam.

İşlemci olarak atmıştım, tekrar atayım:

Toplam fiyat: 1210TL tutuyor.

Kalan parayı da bağışlarsınız. Bu arada hocam monitörünüzün bilgisayara giden kablosunun ucu nasıl bir şey? Mavi mi ucu? Fotoğrafını atabilirseniz ricam.

@kuzeysdadsa Ekran kartını ve PSU'yu yanlış atmışım hocam. Pardon.

Güç kaynağı bu olacaktı:

Ekran kartı bu olacaktı:

Hocam bu ekran kartı ile daha da fazla FPS alırsınız. 1080p Yüksek ayarlarda rahat 100'ün üstünde FPS alabilirsiniz hocam.

İşlemci olarak atmıştım, tekrar atayım:

Toplam fiyat: 1210TL tutuyor.

Kalan parayı da bağışlarsınız. Bu arada hocam monitörünüzün bilgisayara giden kablosunun ucu nasıl bir şey? Mavi mi ucu? Fotoğrafını atabilirseniz ricam.
hocam mavi bir uç kasaya giden vidaları var

Yeni konular

Geri
Yukarı