1500 Liraya Kadar Monitör Önerisi

Güzel fiyat. 144 Hz istiyorsanız yapışın. 144 Hz için panel kalitesinden vazgeçilebilir.

Bu arada sorunuzun cevabı: VA panel, IPS'in küçük kardeşi. Aslında IPS panelden daha iyi VA paneller var ama bu fiyat seviyesinde sizi ilgilendirmiyor. En kötü VA panel, en iyi TN panelden iyidir. Ama 144 Hz için panel kalitesinden vazgeçilebilir.

Kalite istiyorsanız TN almayacaksınız kural basit. Her şeyi aynı anda elde edemiyoruz maalesef. Kalite mi yoksa akıcılık mı karar sizin. AAA oyun oynuyorsanız önerdiğim Samsung model yeterli olur.

Son düzenleme:
Kesinlikle bütçe 35 TL daha arttırılıp bu alınmalı AOC G2460PF 24" 144 Hz 1ms (Analog+DVI+HDMI+Display) Fiyatı
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Monitör güzel ama panelin TN olması biraz canımı sıkıyor ama genel olarak beğendim seçeneklerimin arasına ekleyeceğim.
Güzel fiyat. 144 Hz istiyorsanız yapışın. 144 Hz için panel kalitesinden vazgeçilebilir.

Bu arada sorunuzun cevabı: VA panel, IPS'in küçük kardeşi. Aslında IPS panelden daha iyi VA paneller var ama bu fiyat seviyesinde sizi ilgilendirmiyor. En kötü VA panel, en iyi TN panelden iyidir. Ama 144 Hz için panel kalitesinden vazgeçilebilir.

Kalite istiyorsanız TN almayacaksınız kural basit. Her şeyi aynı anda elde edemiyoruz maalesef. Kalite mi yoksa akıcılık mı karar sizin. AAA oyun oynuyorsanız önerdiğim Samsung model yeterli olur.
Dediklerinizi çok iyi anladım lakin 1060 kullanıyorum sonuçta bu durumda bile 144 Hz için görüntü kalitesi daha iyi olan bir panelden vazgeçilebilir mi?
Bütçenizi 200TL arttırma durumunuz varsa siz bu monitörü önerebilirim.
Viewsonic XG2402 24" 1ms 144Hz (Display+2xHDMI) FreeSync FHD Fiyatı
Önerinizin için teşekkür ederim ama bütçemin daha da üstüne çıkmayı düşünmüyorum böyle böyle artıyor zararlı çıkıyorum.

Gerçekten kalite arıyorsanız hayır. Zaten AAA oyunlar oynayıp uzun süre değiştirmeyecekmişsiniz kartınızı. AAA oyunlar için değmez yani. Genellikle rekabetçi oyunlar oynasaydınız 144 Hz alın derdim. Bence paranızı fazla harcamadan attığım Samsung'u alın. Paranız cebinizde kalsın. İlerde artık yeni bir sistem topladığınızda veya kartınızı değiştirdiğinizde monitörü de değiştirirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı