1500₺ oyun için monitör önerisi

3 monitorden birini secip alabilirsin üçüde de hemen hemen ayni ozelliklere sahip bu fiyatin en iyi monitorleri.

Farkettiyseniz, 1500TL MAX. denilmiş. Neden ısrarla 1700-1800TL lik monitörler attığınızı anlamadım doğrusu. Adam üstüne koyabilse, neden 1500TL yazsın...
Bu arada Acer VG240YP modeli, AOC 24G2U ile aynı paneli kullanıyor.
Sadece OverDrive ayarı Acer modelinde Freesync ile birlikte extreme modda açılamazken, AOC modelde açılabiliyor.

Monitör bu aliyorsun 10 sene kullaniyorsun 100 200 TL ustune katilir diye dusunuyorum. Bu onerdigim 3 monitör bu bandin alinabilecek ve senelerce kullanilacak 3lüsü. Baska monitör alinmaz 1500E ciktiktan sonra paraya yazik olur 100 TL vermemek

Monitör bu aliyorsun 10 sene kullaniyorsun 100 200 TL ustune katilir diye dusunuyorum. Bu onerdigim 3 monitör bu bandin alinabilecek ve senelerce kullanilacak 3lüsü. Baska monitör alinmaz 1500E ciktiktan sonra paraya yazik olur 100 TL vermemek

Stand konusunu diyorsanız, size katılıyorum ama 1500TL bazında F/P ürünleri önerdim.
Dediğim gibi, akşama Gaming Gecesi etkinliği olunca, güzel bir monitör olursa bildiririm.
100TL+100TL diye gider böyle, sizi çok iyi anlıyorum Ali Bey. Ama bir yerlerden kısmaz isek...

B

Stand konusunu diyorsanız, size katılıyorum ama 1500TL bazında F/P ürünleri önerdim.
Dediğim gibi, akşama Gaming Gecesi etkinliği olunca, güzel bir monitör olursa bildiririm.
100TL+100TL diye gider böyle, sizi çok iyi anlıyorum Ali Bey. Ama bir yerlerden kısmaz isek...

Bende aksama Gaming gecesini takipteyim monitör yenileceğim ama bunlari vermiyor surekli satilmayan ürünleri koyuyor monitör olarak bu aksam da vermezse muhtemelen ASUS'u alacacagım.
Sizin önerdiginiz ürüne de bakacagim özellikle önerdiginiz icin magazalarda bulmaya calişip canli olarak ayak kalitesine bakacagim

Bende aksama Gaming gecesini takipteyim monitör yenileceğim ama bunlari vermiyor surekli satilmayan ürünleri koyuyor monitör olarak bu aksam da vermezse muhtemelen ASUS'u alacacagım.
Sizin önerdiginiz ürüne de bakacagim özellikle önerdiginiz icin magazalarda bulmaya calişip canli olarak ayak kalitesine bakacagim

Aslına indirime girerse (Samsung Shop'ta 1800TL idi gayet iyi fiyat. Panel özelliklerinden dolayı. Quantum Dot yüzünden 1 milyar renk skalası vb.) bunu öneriyorum (samsung lc24fg73fqmxuf) ama 1500TL dendiğinden sizin dediklerinizi yok sayıp F/P ürünü sayılacak ürünleri önerdim.

Acer VG240YP yabancı forumlarda bayağı şöhretli bir monitör diyebilirim. Yorumlardan anladığım kadarı ile F/P oranı ile zirvede olan bir monitör.
Bende kargoyu bekliyorum, inceleme yapıp iade edebilirim belki.
Yalnız dikkat edin, çok varyasyonu olduğundan 75Hz modeline denk gelebilme ihtimaliniz yüksek...(144Hz modelinin tam adı: "Acer VG240Y Pbiip" olup kısaltması da: "Acer VG240YP"dir)
ACER Vg240y 24 Inç 1ms 144hz 250 Nits Freesync (2xhdmı+dp) Çerçevesiz Full Hd Ips Gaming Siyah Monitör | Trendyol son ürünüde almışlar.

Son düzenleme:
Bir ürün hiç bir zaman (Efsane Cuma'da dahi) yarısı veya yarısından fazla indirime girmez (Yapmazlar).

O fiyata ne monitörler alınır, bu gibi fiyatlandırmalara inanmayın.
Onları ben süs olarak görürüm, hatta o fiyatlara hiç bakmam bile.
Güzel indirimler oluyor bazen. tabi ki yarı fiyatına ürün satmıyorlar ama 2300 TL olan ürünü 2000 TL gibi fiyatlara bulabiliyorsunuz.

Güzel indirimler oluyor bazen. tabi ki yarı fiyatına ürün satmıyorlar ama 2300 TL olan ürünü 2000 TL gibi fiyatlara bulabiliyorsunuz.
Orası öyle tabi, kuponunda var ise tadından yenmez.
Buarada Gaming Geces'inde sadece MSI monitör var diyebiliriz ki, 31,5" monitörde Full HD olursa alınmaz.

Kısaca bu haftada eliniz boş, gözleriniz yaşlı...

Trendyol'da az da olsa indirim mevcut. Dediğim Acer model bitti ama ASUS model duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı