1500₺ oyun için monitör önerisi

@Fernando Muslera Bey, yanıltıcı veya yanlış bilgilendirme gerekçesi ile ceza alabilirsiniz. Lütfen tekrarlamayın.
Evet arkadaşlar, sorum yukarıdaki gibi. Maksimum 1500₺ olabilir önerirseniz sevinirim. Daha çok oyun için kullanacağım.

İncehesap Gaming Gecesi etkinliği bu akşam, beklerseniz güzel bir monitör alma şansınız olabilir. Dediğiniz fiyat aralığında bir monitör olursa değerlendirip size dönerim.

IPS panel, hoparlörlü (Hoparlör tatmin edici diyebilirim), sabit standlı
Hocam neden o kadar pahalı.

HDR, piksel yoğunluğu, " (İnch) başta olmak üzere birçok özelliğin birleşmesi...
reis öneriyorum sadece biraz para biriktirip bunu alsın öneri sadece

Efe Bey, tabiki önerebilirsiniz ama sizce 1500TL öneriye bu önerilebilir mi (Taş çatlasın 2K lık monitör önerilir. Bence troll yapmak istediniz :D)

TUF olanın pivot özelliği var. Ben olsam TUF olanı alırdım.

TUF olanın pivot özelliği var. Ben olsam TUF olanı alırdım.

Acer olanı başka bir forumdaşım alacağından önermedim :D (Tek kaldığından)
1400TL

IPS panel, hoparlörlü (Hoparlör tatmin edici diyebilirim), sabit standlı

HDR, piksel yoğunluğu, " (İnch) başta olmak üzere birçok özelliğin birleşmesi...

Efe Bey, tabiki önerebilirsiniz ama sizce 1500TL öneriye bu önerilebilir mi (Taş çatlasın 2K lık monitör önerilir. Bence troll yapmak istediniz :D)
Bu monitör neden bu kadar pahalı?
Herkese teşekkürler. Önerilerinizi değerlendireceğim.
@Fernando Muslera Bey, yanıltıcı veya yanlış bilgilendirme gerekçesi ile ceza alabilirsiniz. Lütfen tekrarlamayın.

İncehesap Gaming Gecesi etkinliği bu akşam, beklerseniz güzel bir monitör alma şansınız olabilir. Dediğiniz fiyat aralığında bir monitör olursa değerlendirip size dönerim.
Eğer dediğim fiyat aralığında bulursanız konuya yazarsanız sevinirim.

Bu monitör neden bu kadar pahalı?
Herkese teşekkürler. Önerilerinizi değerlendireceğim.

Eğer dediğim fiyat aralığında bulursanız konuya yazarsanız sevinirim.

VP249QGR 23.8"
Pahalı değil ki o fiyata gayet iyi diyebilirim.

Akşam 22:00'da fiyatlandırmalar açıklanıp, stoklar erimeye başlayacak, güzel bir monitör olursa size haber veririm.
Rica ederim.

Geri
Yukarı