1500 TL beyaz mekanik klavye önerisi

viswashere

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi akşamlar herkese.
Laptoptan oyun oynuyorum ve yaza doğru da PC dizmeyi düşünüyorum. Laptoptan oyun oynamaktan kaynaklı tuşlarımın harflerinde silinme meydana geldi ve W tuşu sürekli çıkıp duruyor. Zamanında Trendyol'dan VOOKA'nın beyaz red switch mekanik klavyesini almıştım ama iki günde S tuşu çalışmaz hale geldi ve iade ettim. Bu nedenden dolayı da şu anda alacağım klavye üzerinde çok düşünmeden duramıyorum. Max bütçeme 1.5k diyebilirim, beyaz olsun istiyorum. RGB üzerinde de düşünüyorum ama elimde pek bir seçenek yok.
Klavyemin uzun ömürlü ve göze güzel, estetik durmasını istiyorum.

Araştırarak bunu buldum ama emin değilim, ne önerirsiniz? Klavyeler konusunda pek bir deneyimim yok. Şimdiden teşekkürler.

1. Redragon K550 Yamaç Mekanik Klavye: Redragon'un bu modeli, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra beyaz renk seçeneği, mekanik tuşları ve aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.
  2. HyperX Alloy FPS Pro: HyperX'in bu modeli kompakt ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Beyaz renk seçeneği ve mekanik tuşlarıyla performanslı bir klavye deneyimi sunuyor.
  3. Tecware Phantom 87: Bu klavye, uygun fiyatı, beyaz renk seçeneği ve mekanik tuşlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca, RGB aydınlatma özelliği de bulunmaktadır.

1. Redragon K550 Yamaç Mekanik Klavye: Redragon'un bu modeli, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra beyaz renk seçeneği, mekanik tuşları ve aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.
  2. HyperX Alloy FPS Pro: HyperX'in bu modeli kompakt ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Beyaz renk seçeneği ve mekanik tuşlarıyla performanslı bir klavye deneyimi sunuyor.
  3. Tecware Phantom 87: Bu klavye, uygun fiyatı, beyaz renk seçeneği ve mekanik tuşlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca, RGB aydınlatma özelliği de bulunmaktadır.
Çok teşekkür ederim ama dediklerinizi inceledim ve fiyatlarının yüksek olmasının yanı sıra satışları yokmuş şu anlık.

kasası beyaz değil aslında ama beyaz keycaps alıp takılabilir. ya da ellemeden bu şekilde kullanılabilir.
Teşekkür ederim öneriniz için, ama incelediğim kadarıyla switchleri ve keycapsleri değiştirerek istediğim sonuca ulaşabilirim ve bu o kadar yabancı kaldığım bir konu ki, razer hunstman mini alayım diyorum ama o kadar parayı da o klavyeye kıyabilir miyim bilmiyorum :d

Yeni konular

Geri
Yukarı