1500 TL blue switch klavye önerisi

Bütçe
1800
Silver switch model de güzel, red switch model de güzel. Ama sen blue dedin ki şimdi baktım da blue baya pahalıymış ki asla değmez o fiyatlara. Ama senin önce nasıl bir switch istediğine karar vermen gerek. Çünkü blue daktilo gibi ses cikarirken silver sessiz bir anahtara sahip. Farketmez kaliteli olsun diyorsan her iki model de Cherry switchlere sahip eğer piyasada daha uygun cihazlar yoksa silver switch olan 1500 liraya baya uygun duruyor.

Blue Switch yerine Razer'in yeşil Switch'lerine yönelebilirsin şu an Raze Black Widow V3 tenkelyess kullanıyorum gayet memnunum. Hem de küçük klavye hoşuna gidiyorsa tam sana göre.

Bunun yerine.

Silver Switch model de güzel, red Switch model de güzel. Ama sen blue dedin ki şimdi baktım da blue bayağı pahalıymış ki asla değmez o fiyatlara. Ama senin önce nasıl bir Switch istediğine karar vermen gerek. Çünkü blue daktilo gibi ses cikarirken Silver sessiz bir anahtara sahip. Fark etmez kaliteli olsun diyorsan her iki model de Cherry Switch'lere sahip eğer piyasada daha uygun cihazlar yoksa Silver Switch olan 1500 liraya bayağı uygun duruyor.

Red Switch ve Silver Switch arasında fark var mı?

Silver Switch model de güzel, red Switch model de güzel. Ama sen blue dedin ki şimdi baktım da blue bayağı pahalıymış ki asla değmez o fiyatlara. Ama senin önce nasıl bir Switch istediğine karar vermen gerek. Çünkü blue daktilo gibi ses cikarirken Silver sessiz bir anahtara sahip. Fark etmez kaliteli olsun diyorsan her iki model de Cherry Switch'lere sahip eğer piyasada daha uygun cihazlar yoksa Silver Switch olan 1500 liraya bayağı uygun duruyor.

Sizce Razer Blackwidow mu XPG mi?

Black Widow olanda numpad ve bilek desteği yok. Buna rağmen XPG'den daha pahalı. XPG çok kaliteli bir klavye gerçekten, tek eksiği yazılım olabilir ki onda iş görüyordu. Bence kesinlikle XPG.

Bende zaten bilek desteği var Gamepower Ogre'nin.

Yeni konular

Geri
Yukarı