1500 TL Bütçe ile AMD mi İntel mi ?

İ3 6100 tabanlı sistem geliştirilmeye de açık gibi geldi APU sistemi de kafamdan silmiş değilim ama İntel olanın performansının daha iyi olacağını düşündüğünüz için sistemi işlemcisini alarak toplamaya başlayacağım sanırım. Tabi ki tam olarak alana kadar yeni tavsiyelere açığım hepinize teşekkür ediyorum tekrardan.

İ3 6100 tabanlı sistem geliştirilmeye de açık gibi geldi APU sistemi de kafamdan silmiş değilim ama İntel olanın performansının daha iyi olacağını düşündüğünüz için sistemi işlemcisini alarak toplamaya başlayacağım sanırım. Tabi ki tam olarak alana kadar yeni tavsiyelere açığım hepinize teşekkür ediyorum tekrardan.
Bütçe çok önemli , hayırlısı olsun derim.

Arkadaşlar Technopat'ın önediği APU sistemi işlemci dışında pahalı parçaları olmadığı için 2 ay içinde toplayabiliyorum. Fakat aşağıdaki sistemi toplamam 3 ayı aşacak gibi duruyor sizce sabredip aşağıdakini mi almalıyım ? 1-1.5 ay beklemeye değecek kadar performans farkı olur mu ?
Screenshot_1.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı