1500 TL Elektro Gitar ve Amfi Tavsiyesi

Mephorâsh

Hectopat
Arkadaşlar 1500 TL civarı bir bütçem var. Elektro gitar öğrenmek istiyorum ve kendime bir set almak istiyorum. Fakat hangi amfiyi almayalım, hangi marka tercih etmeyelim veya ne tarz bir elektro gitar almalıyım, bilmiyorum. Üstüne yoğunlaşmak istediğim tür metal müzikler olacak. Önerilerinizi bekliyorum.

Bunları buldum. Amfilerden çok anlamıyorum. Arkadaşım kullandığı için Marshall koydum ama çok bir şey beklemeyin. Ses kartı öneririm eğer düşünürseniz amfi yerine.

Bunları buldum. Amfilerden çok anlamıyorum. Arkadaşım kullandığı için Marshall koydum ama çok bir şey beklemeyin. Ses kartı öneririm eğer düşünürseniz amfi yerine.

Mesajınızı ve bütün önerileriniz için çok teşekkür ederim. Hepsini teker teker kontrol edeceğim. Amfi yerine ses kartı tercih etmeyi düşünmüyorum fakat hem gitarı hem de amfiyi aynı anda almak bana pahalıya patlayacak. O yüzden ilk önce gitar alıp kendi bilgisayarımın ses kartı üzerinde çalışmalar yapacağım. Eğer memnun kalırsam kendimi geliştirene kadar bir amfi ihtiyacı duymayabilirim. Öneriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı