1500 TL hazır oyun kasası

Sabit disk'in 32 mb veya 64 mb olması ne değiştirir ?

@FernandoTorres En sonunda herkesin yorum yapıp yardımcı olmasından sonra sizin söylediğiniz sistemi toplamaya karar verdim. Ve biraz daha araştırma yapıp bir şeyler daha öğrendikten sonra herkesin ne kadar yardımcı olmak istercesine yorum yaptığının farkına vardım. Şimdi size bir sorum daha var. Önerdiğiniz ana kart yerine bunu almamın bir yararı olur mu ? Ürün : MSI H170M Pro-Vdh 2133 Mhz 1151p mATX

Sabit disk'in 32 mb veya 64 mb olması ne değiştirir ?

@FernandoTorres En sonunda herkesin yorum yapıp yardımcı olmasından sonra sizin söylediğiniz sistemi toplamaya karar verdim. Ve biraz daha araştırma yapıp bir şeyler daha öğrendikten sonra herkesin ne kadar yardımcı olmak istercesine yorum yaptığının farkına vardım. Şimdi size bir sorum daha var. Önerdiğiniz ana kart yerine bunu almamın bir yararı olur mu ? Ürün : MSI H170M Pro-Vdh 2133 Mhz 1151p mATX
Hocam o anakartı alırsanız BİOS güncellemesi yapmanız gerekecek. Toplam bütçeniz yükseldiyse önerim tek modül 8GB ram almanızdır.

Hocam toplama almak zorundasınız. Neden derseniz paranıza yazık olur. Bide zaten sistem önerdiğimiz sitelerde bir miktar daha fazla ücret ödeyerek sistemi onlara toplatabiliyorsunuz. Ve son olarak sistem montajı kolaydır. İki üç tane video izlersiniz ve takıldığınız bir yerde konu açarak arkadaşlara sorarsınız. Sıkıntı kalmaz. Eki Görüntüle 233982
Kardeşim ben özellikle CS GO için toplamak istiyorum. Bu bahsettiğin pc bu oyun için yeterli olacak mıdır? eski laptopumda 60-70 arası fps almaktan bıktım

Kardeşim ben özellikle CS GO için toplamak istiyorum. Bu bahsettiğin pc bu oyun için yeterli olacak mıdır? eski laptopumda 60-70 arası fps almaktan bıktım

şu videoyu bi izlemenizi öneririm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı