1500 TL hediye önerisi

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Alacağım kişi erkek. Basketbol veya Formula 1 ile alakalı bir şey almak istiyorum. Kobe figürü falan buldum ama fiyatına göre güzel değil. Güzel bir imza hareketini yapan basketbolcu figür olabilir veya aracınının yanında pilot figürü falan. Buna benzer önerilerinize açığım. Bütçe 1500 TL.

Basketbol ayakkabısı hoşuna gidebilir.
Güzel ayakkabılar bütçemi aşıyor maalesef.

Biraz basit göründü ama bir köşede dursun. Technic olanını almak isterdim ama çok pahalı.

Güzel ayakkabılar bütçemi aşıyor maalesef.

Biraz basit göründü ama bir köşede dursun. Technic olanını almak isterdim ama çok pahalı.
Eğer alacağınız kişi koleksiyon falan işleriyle çok alakalı değilse hoşuna gideceğini sanmıyorum ve paranız boşa gitmiş gibi olur bence o paraya kaliteli bir basketbol topu alın sektire sektire oynasın.

Eğer alacağınız kişi koleksiyon falan işleriyle çok alakalı değilse hoşuna gideceğini sanmıyorum ve paranız boşa gitmiş gibi olur bence o paraya kaliteli bir basketbol topu alın sektire sektire oynasın.
Arkadaşımın maddi durumu gayet iyi olduğu için manevi değeri olan bir şeyler almak istiyorum. İsterse en iyi ayakkabıyı veya topu alabileceği için çok yanaşmıyorum böyle hediyelere. Yani odasının bir köşesine koysun beni hatırlasın falan.

1500₺'yi arkadaşına vermen onu daha mutlu eder gibi geliyor.

Edit: Maddi durumları çok iyiyse fazla mutlu etmeyebilir.
Üzerine düşünülmemiş olduğu belli. Bunun onu mutle etmeyeceğine adım gibi eminim.

Formuladan uzak ama şu hoşuna gidebilir:

Üzerine düşünülmemiş olduğu belli. Bunun onu mutle etmeyeceğine adım gibi eminim.

Formuladan uzak ama şu hoşuna gidebilir:
Bu güzel duruyor. Söylemeyi unutmuşum genel olarak tüm arabalara bayılıyor, klasik başta olmak üzere.

Geri
Yukarı